Skocz do zawartości

Ile transferu zużywa katalog stron miesięcznie?


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym miał się śmiać, ale

Jak to będą jakieś typowe miniacze, to 5 gb miesięcznie wystarczy na 2-3 katalogi.

to chyba tylko pod warunkiem bardzo dużej oglądalności...

Na moich otwartymini mam średnio 40uu dziennie, boty żerują, a miesięcznie bierze góóóóra 500mb na jeden ;) A przeważnie nawet mniej...

PS - dla przykładu sprawdziłem sobie taki zmojej stopki. 30 uu dziennie (dobrze jak na syf kata), 4 dni czerwca i zużyte 60mb... w przybliżeniu 30/4 = 7,5x60= 450mb :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilgesu, ja mam pakiet hostingowy na katalogi z 5 gb transferu i są na nim 4 katalogi. Więcej niż 4 GB nie zeżarło jeszcze więc jestem spokojny.

Jednak jeśli ktoś potrzebuje czegoś bardziej rozbudowanego, ma profesjonalną (czasami ciężką) grafikę to potrzeba trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład praktyczny na koncie neteasy small (30GB transfer miesięczny) możesz spokojnie postawić nawet kilkadziesiąt katalogów. Z katalogami jest troche loteria jeden sie przyjmie lepiej, drugi gorzej, jeden będzie zżerał więcej transferu, drugi mniej ale przeważnie są to jednak małe liczby. Jeżeli chcesz oszczędzać na transferze lepiej postawić freeglobes niż otwarty mini ze względu na addera.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moich katalogach QLweb by Jachu transfer rzędu 2Gb to standard. Oglądalność chyba nie przekracza 350 wizyt dzienne, ale coś mi się zdaje, że to Addery i inne wynalazki.

transfer-natki.com.gif

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie jest to katalog na wymienionych skryptach, ale na autorskim... ale przy 2,8k wizytach, przy 19k odsłon miesięcznie... idzie na do jakieś 1-1,7 Gig

cały katalog z wszystkimi plikami zajmuje 207kB, z czego 54kB to pliki nie często uzywane, a 46kB to wyłacznie przez moją osobę (zarządzanie)...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności