Skocz do zawartości

Pobieranie strony wget, HTTrack


pawelut

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy wyżej wymienione programy używają sesji i referer. A wlasnie w ten sposób czasami niektórzy zabezpieczają swoje strony , oczywiście kawałek kodu PHP i można poprać wszystko co się zamarzy ;) (75minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj trochę powątpiewam czy można w jakiś sensowny zabezpieczyć stronę, jak ktoś chce to znajdzie metode.

bo jak strona jest zabezpieczona to może cache jest w google,

limity można przeczekać , zmieniać IP , w sumie ciężko też sprawdzić czy to człowiek czy robot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj trochę powątpiewam czy można w jakiś sensowny zabezpieczyć stronę, jak ktoś chce to znajdzie metode.

Zgadzam się, ale takie mody są pisane jako odpowiedź na trackery, to trochę jak z programami antywirusowymi. Jeżeli nie masz własnych rozwiązań to będziesz miał pod górkę. Ja testowałem te mody pod Apache i działają bardzo dobrze. A takie trackery to potrafią przybić procek, pamięć i zjeść transfer. Jak puścisz na raz kilka takich trackerów to prawie jak DOS atak.

EDITED:

A jak tracker "oszukuje" i udaje człowieka - to niech ciągnie - bo nie zabije maszyny, tak, jak zwykły user. Więc wszystko jest ok.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności