Skocz do zawartości

Linkowanie stron na tym samym serwerze


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewną stronę którą pozycjonuje, i ładnie wbija do top10 na kilka fraz, ale oczywiście jest mi mało:p, na tym samym serwerze mam jedną również mocną stronę, z sporym site, która nigdy nie była tworzona pod jakiekolwiek zaplecze itd, jak do tej pory było praktycznie zero linków wychodzących, czy można zacząć linkować stronę pierwszą ? czy lepiej przenieść ją na inny serwer i wtedy dopiero zacząć linkować ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty jak byś miał do każdej strony kupować nowy serwer czy tam hosting to trochę by tego trzeba było mieć. Jedź nie dygaj jak to nie spamy tylko w miarę jakieś strony to nie ma problemu.

właśnie to nie żadne spamy tylko takie konkretniejsze serwisy

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych obaw. Gdyby to mogło zaszkodzić to łatwo, to można by w prosty sposób zaszkodzić konkurencji. Kupujesz hosting, stawiasz stronkę, likujesz i konkurencja leży.

Co najwyżej moc linku nie będzie maksymalna (jak niektórzy twierdzą), ale to chyba nie największy problem. Zawsze możesz się wymienić linkami z innymi serwisami. Wtedy na tym "mocnym zapleczu" wieszasz linki do innych witryn, a one linkują do tej twojej mocnej strony.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności