Skocz do zawartości

Google vs Bing


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie google rządzi :)

Zdecydowanie, nawet nie chodzi o jakość wyników, ale o popularność w naszym kraju. Z tym, że całkowicie się zgadzam z opinią o strzale w kolano G, pozbywanie się dobrych serwisów za jakieś niuanse, nieodpowiedni link, czy coś nie doprowadzi do polepszenia wyników, a wręcz odwrotnie.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP, na podstawie jednej frazy wnioskujesz, że Google serwuje "kiepskie" wyniki?

lista 5 tys przykładów była by bardzo duża nie sądzisz ?

zawsze się zastanawiałem dlaczego oni dają ten obrazek na stronie głównej , dziś odkryłem tą eureke dlaczego :) na nim są naniesione linki do różnych wydarzeń, ciekawostek , informacji

72251413.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP, na podstawie jednej frazy wnioskujesz, że Google serwuje "kiepskie" wyniki?

Odpowiem za niego, na podstawie nakładanych filtrów.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności