Skocz do zawartości

Jak rozkręcić forum?


jarcow

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosząc się do tematu, spójrz na to ze strony użytkownika. Lubie fora sportowe ale jak wchodzie to mnie wszystko przeraża ;)

Nie jest wogóle przejrzyste i niechętnie bym się przyzwyczajał do niego.

Następnie ruch - czyli ważna sprawa. Pozycjonuj już teraz, ale userów zdobywaj z reklam itd.

Ważne mieć ciekawe wątki, z ciekawą treścią, z rzeczami które pomogą w czymkolwiek użytkownikom.

Zamów troche postów ;) Pisz sobie z 4 kont, i niech na 30 kontach pisze copywriter żeby treść jakaś była, bo narazie jest fatalnie.

No i czas czas czas czas czas ;) Pare moich for rozkręciło się jak od nich odszedłem... myślałem że są stracone, że za ciężko będzie rozkręcić. Wchodze po pół roku a tam ostre dyskusje :) Więc czas to jest ważna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam takie pytanie ponieważ czytałem wszystkie wasze odpowiedzi a nie ukrywam jestem nowicjuszem 2 lata temu podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej pozycjonowałem własną stronę poprzez przeczytaniu kilku pomocnych poradników nawet ładnie mi to się udawało , wróciłem obecnie zagranicy myślę nad nowa stroną ponieważ mam czas do nowego roku , pytanie moje czy jeśli zakładając stronę z forum oraz kontem z bazą ogłoszeń pracy muszę wykazywać gdzieś jeśli umieszczę dostęp do ofert pracy płatny typu Wybieram to konto!

(płatność SMS lub przelewem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najpierw powinieneś nauczyć się stawiać znaki interpunkcyjne bo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi i generalnie taki potok słów nie zachęca nikogo do przeczytania ani tym bardziej do udzielenia odpowiedzi

Porządku wezmę to pod uwagę ;) , a jeśli chodzi odnośnie mojej sprawy co można poradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności