Skocz do zawartości

Identyczne meta i title ?


seba17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko, tylko prosze o jednoznaczną odpowiedź, bo w wyszukiwarce takowej nie znalazłem niestety.

Czy moge za pomocą skryptu dodać do każdej podstrony pozycjonowanego serwisu takie samo title i meta, a następnie ręcznie zmieniać te tagi ( dodawać nowe słowa kluczowe, usuwać ) w zależności od tematyki podstrony ?? Dodam że np. strona ma 200 podstron, skrypt generuje na każdej to samo title i meta, a zmian dokonuje tylko w 20 podstronach, reszta pozostaje taka sama ( chodzi mi cały czas o te tagi ). Czy taki serwis będzie dobrze przygotowany ??

I mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli używam słowa kluczowego w nazwach katalogów i plików, to moge go użyć w nawet w kilkudziesięciu plikach/katalogach ?? Czy lepiej tylko np. tylko kilka razy w tych głównych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja mam taki banalny dylemat , Heh. No bo nie da sie stosować na każdej podstronie całkiem innego meta, a co jak główne frazy kluczowe występują tylko na kilku podstronach danego serwisu ?? Czy można je stosować także tam gdzie ich nie ma ?? Widziałem takie strony, np. meta i title występuje na stronie z kontaktami, gdzie nie ma prawie żadnego tekstu i niemożliwe żeby to było adekwatne do treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tez nie zrozumiałem. ale meta najlepiej by było mięc adekwatne do strony, ale bez przesady

nie coś takiego na kontakcie (kontakt )

meta możesz stosować wszędzie podobne, na pewno wszędzie podstawowe pod czym pozycjonujesz cały serwis, plus wariacje na ten temat.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności