Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd klucza licencji - spróbuj zalogować się do panelu co najmniej za 1 godzinę, wówczas zostanie podjęta próba odnowienia licencji

_as_targets table corrupted

Czy ktoś z was widział taki błąd czy ja jestem jedynym szczęśliwce? Cron działa a ja za cholere nie mogę się wbić do panelu amdina. I tak jest przez większość dnia. Może ktoś wie co z tym zrobić?

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też macie problem z wpisami poprzez manual mającymi takie zabezpieczenie?

Odpowiedź na pytanie:

Odpowiedz na pytanie: 1+3+5

Wpisuje słownie - nic, liczba - nic. Co jest? ;|

Nie pisząc już o tym, że wiele tokenów mimo wpisania ich ręcznie nie daje rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie należy winić publikera akrat w tym temacie. Częśc katalogów jest spie.....a i po prostu ktoś z premedytacją popsuł, żeby zablokować dodawanie, lub nieświadomie zepsuł i nie potrafi sobie poradzić. Spotykałem takie katalogi przy ręcznym katalogowaniu. Natomiast i tak sporo wpisów jest nierozpoznawanych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w nowej wersji nie wiem co się dzieje ale po porostu zamula mi serwer okrutnie

najchętniej bym wyłączył sprawdzanie wpisów czy zostały opublikowane - w konfig ustawiłem na 0 ale guzik to daje

nie wiem co się dzieje ale coś nie tak z ta wersja - dodawanie sortujące względem PR tez szwankuje :/

oj coś chyba za szybko pochwaliłem ten program .... a szkoda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co zacząłem katalogować, ledwie 500 wpisów wysłanych, a już dwa razy natknąłem się na wysyłanie do tego samego precla :/

Apeluje do developerów publikera, panowie zajmijcie się tym, poważnie,każdy użytkownik narzeka na ten ewidentny błąd. W wersji .14 dodaliscie parę ciekawych funkcji, a taką podstawową sprawę ominęliście. Wstyd! Chyba nie jesteście jak panowie z microsoftu dla których "it's not bug it's a feature"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że da się taką operację wykonać. U mnie wyskakuje, błąd że coś tam jest nie obsługiwane. Kilkanaście postów wyżej napisałem o tym. Dodatkowo coś jest nie tak z tą bazą, jakieś funkcjonalności są powyłączane ze względu na błędy. Coś z relacjami tabel jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z wpisami poprzez manual mającymi takie zabezpieczenie?

Odpowiedź na pytanie:

Odpowiedz na pytanie: 1+3+5

Wpisuje słownie - nic, liczba - nic. Co jest? ;|

Nie pisząc już o tym, że wiele tokenów mimo wpisania ich ręcznie nie daje rady...

Ja przestałem zaglądać do manuala ponieważ umniejsza to mojej inteligencji. Wpisuje ciąg 6 znaków i praktycznie 95% jest odrzucana. W takim układzie albo jest to kolejny błąd systemu albo ja po prostu nie znam alfabetu i numerologii 0-9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności