Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przestałem zaglądać do manuala ponieważ umniejsza to mojej inteligencji. Wpisuje ciąg 6 znaków i praktycznie 95% jest odrzucana. W takim układzie albo jest to kolejny błąd systemu albo ja po prostu nie znam alfabetu i numerologii 0-9 :)

Z tymi 95% to przesadziłeś, ale rzeczywiście zdarza się - szczególnie na qlwebach - że tokeny można sobie wpisywać i tak ciągle pokazuje błąd. Zresztą często są strasznie nieczytelne i nie ma się pewności co to znak tam widnieje. Na pewno jest do niczego i chyba 100% nieskuteczności, kiedy pojawia się pytanie o wynik jakiegoś działania albo pytanie typu jak się nazwywa stolica Polski. Natomiast, to że trzeba manualnie do easydirów to dla mnie jakaś kompromitacja, szczególnie że w manualnym dodawaniu pojawiają się standardowe, podstawowe tokeny z easydir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja przestałem zaglądać do manuala ponieważ umniejsza to mojej inteligencji. Wpisuje ciąg 6 znaków i praktycznie 95% jest odrzucana. W takim układzie albo jest to kolejny błąd systemu albo ja po prostu nie znam alfabetu i numerologii 0-9 :)

Z tymi 95% to przesadziłeś, ale rzeczywiście zdarza się - szczególnie na qlwebach - że tokeny można sobie wpisywać i tak ciągle pokazuje błąd. Zresztą często są strasznie nieczytelne i nie ma się pewności co to znak tam widnieje. Na pewno jest do niczego i chyba 100% nieskuteczności, kiedy pojawia się pytanie o wynik jakiegoś działania albo pytanie typu jak się nazwywa stolica Polski. Natomiast, to że trzeba manualnie do easydirów to dla mnie jakaś kompromitacja, szczególnie że w manualnym dodawaniu pojawiają się standardowe, podstawowe tokeny z easydir.

No nie wiem bo ostatnio w ogole skuteczność dodawania do katalogów mi spadła strasznie, w manualu jest trochę tokenów które się powtarzają i mimo wpisywania nie znikają a sypią się błędem.

Ale mam jeszcze pytanie o precle. Z tego co zauważyłem to moje wpisy lądują w dwóch rodzajach precli. Nie widziałem jeszcze rzadnego wpisu który by poszedł gdzie indziej. Z reguły jest to WebMini któy wydawał mi się typowym katalgoiem a nie preclem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ludzie ale chyba niektorzy tutaj cos z glowa maja nie tak, albo uzywaja jakis inny soft. Jak to nie dodaje automatycznie do Easy Dir? Mi dodaje i obchodzi token. Wejdzcie sobie w zakladke Katalogi i wybierzcie EasyDir i mozecie zobaczyc ile tokenow obchodzi. Oczywiscie czesc katalogow trzeba wpisac manulanie, ale na pewno do ponad polowy jest dodawane automatycznie, wiec nie piszcie glupot.

Co do synonimow to byla juz o tym mowa, ze nie bedzie to poszerzane. Jest to pokazane przykladowo i kazdy jak chce to musi sobie sam zbudowac baze synonimow, pod teksty jakie robi. Inaczej sie nie da zrobic uniwersalnej bazy zeby to mialo rece i nogi. Wiem, ze niektorzy by chcieli, zeby soft za nich pisal teksty, no ale niestety nie jest to osiagalne.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ludzie ale chyba niektorzy tutaj cos z glowa maja nie tak, albo uzywaja jakis inny soft. Jak to nie dodaje automatycznie do Easy Dir? Mi dodaje i obchodzi token. Wejdzcie sobie w zakladke Katalogi i wybierzcie EasyDir i mozecie zobaczyc ile tokenow obchodzi. Oczywiscie czesc katalogow trzeba wpisac manulanie, ale na pewno do ponad polowy jest dodawane automatycznie, wiec nie piszcie glupot.

Czy ja powiedziałem, że nie dodaje automatycznie do easydir? Raczej nie, albo może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Chodzi mi raczej o to, że zbyt dużo - jak na mój gust - trafia do dodawania manualnego. Nie znam się dokładnie na tajnika działania tego skryptu, ale przytłaczająca liczba easydir zwykle jest standardowa, włącznie z tokenami. I żeby nie było nieporozumień - nie narzekam na spadek skuteczności działania jako takiego, bo Publiker działa normalnie. Jednak wolałbym, by tak dużo easydirów nie trafiało do manualnego. A qlweby, które często są z rozregulowaną captchą, mogę sobie odżałować

Net_mentor

Część WebMini ma dwie opcje - Dodaj wpis i Dodaj artykuł. Ta druga jest uznawana za precel. Żeby było śmiesznie, do takiego precle z jednego adresu można dodać tylko jeden artykuł. Publiker stosuje taki wybieg, że w tekście można podlinkowane frazy, prowadzące do linkowanej przez ciebie strony, a w adresie, który podaje się pod artykułem wpisuje jakiś wydumany IP i dzięki temu może dodawać wielokrotnie, tak jak w WP, byle artykuł był inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więc przeinstalowałem, wczytałem nowy klucz, ustawiłem dodawanie 1000 wpisów dziennie do katalogów i 500 wpisów do precli i niestety jest tylko rozpoznawanie katalogów/precli i próba resetu hasła - dodane w ciągu ostatnich dni 41 katalogów i 0 precli. Ten program w ogóle nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więc przeinstalowałem, wczytałem nowy klucz, ustawiłem dodawanie 1000 wpisów dziennie do katalogów i 500 wpisów do precli i niestety...

Po nowej instalacji nalezy pcoekac ok. 3 dni az program rozpozna precle/katalogi.

Dopiero potem cos dodaje, a jak nie to pisac do autora - mail jest na pewno dostepny na stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej do autora. Ja tak mialem kiedys jak kupilem skrypt i sie okazalo, ze jakis bug byl i na drugi dzien byla poprawka. Publiker robil tak, ze sie rejestrowal i restartowal haslo i precli aktywnych caly czas bylo 0. Nawet jak caly proces rejestracji w preclach trwa kilka dni to juz po paru godzinach, a na pewno po 1 dniu powinno sie miec kilkaset aktywnych precli w statystykach.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wyżej pisał, że najlepiej korzystać z własnej bazy katalogów - tylko jaki jest tego sens - skoro publiker i tak to wyśle "w świat". Czy można jakoś zablokować wysyłanie mojej bazy??

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wyżej pisał, że najlepiej korzystać z własnej bazy katalogów - tylko jaki jest tego sens - skoro publiker i tak to wyśle "w świat". Czy można jakoś zablokować wysyłanie mojej bazy??

Z tego co wiem to niema takiej opcji jeszcze.

A własna lista katalogów to po prostu przefiltrowana lista katalogów która jest prawdopodobnie też w publikerze. Gdyby wysłano taką listę to całkowita lista by się o nic nie powiększyła ... więc niema o co się bać. Kluczem do sukcesu to przefiltrowana lista z publikera. Szacuje że po 100 wpisach dobrych katalogów z publikera uzyskamy tyle co teraz z 2000. No chyba że mamy farta i publiker fuksem wysłał do wartościowych

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności