Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A własna lista katalogów to po prostu przefiltrowana lista katalogów która jest prawdopodobnie też w publikerze.

Nie, własna lista to własna lista katów których inni nie mają. Nie wprowadzaj w błąd proszę.

tylko jaki jest tego sens - skoro publiker i tak to wyśle "w świat"

No właśnie, "jaki". To pytanie do autora programu, i już wcześniej była o tym mowa.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Heja. Mam sugestię co do dodawania linków tekstach. Obecnie za pomocą "auto" Publiker podstawia link lub linki w tekście. Co jeśli chciałbym, aby Publiker automatycznie podstawiał 3 linki , ale różne. Obecnie jak w stawie w tekście 3 "auto" a w "linki" dodam kilka linków , to i tak dodaje jedden i ten sam link.

Proponuje zrobić coś na wzór "auto1", "auto2" , aby Publiker wiedział, że w tym tekście ma losowo podstawić 2 lub 3 różne linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić coś na wzór "auto1", "auto2" , aby Publiker wiedział, że w tym tekście ma losowo podstawić 2 lub 3 różne linki.

można też zrobić opcje z wpisaniem tych anchorow w postaci {link1|link2|link3} i zaznaczeniem całości jako autolink, tyle, że na ten moment to chyba nie przejdzie.

mam pytanie, jak dużo synonimów wrzucacie w tekstach? warto się do tego przyłożyć? teksty, które można kupić od "copywriterow" po kilka złotych to raczej po wymieszaniu nie są zbyt unikalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem resetu hasła prawdopodobnie został rozwiązany. Na mailu mam poprawkę, którą właśnie instaluje. Plus dla Publikera za szybką reakcję - mam nadzieję, że teraz będzie hulać :) Nie wrzucam poprawki do sieci także jak ktoś nie ma - pisać do Publikera.

SEO BulletProof VPS.

Załóż konto na dropbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak dużo synonimów wrzucacie w tekstach? warto się do tego przyłożyć? teksty, które można kupić od "copywriterow" po kilka złotych to raczej po wymieszaniu nie są zbyt unikalne...

To zależy do czego . Jeśli do linkowania to piszę uniki i korzystam z własnej bazy synonimów, bo ta z Publikera to lipa. Jeśli do podlinkowywania to zwykłe teksty i synonimy z bazy Publikera.

Przy spamerskich katalogach i preclach to i tak nie ma najmniejszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy do czego . Jeśli do linkowania to piszę uniki i korzystam z własnej bazy synonimów, bo ta z Publikera to lipa. Jeśli do podlinkowywania to zwykłe teksty i synonimy z bazy Publikera.

Przy spamerskich katalogach i preclach to i tak nie ma najmniejszego znaczenia.

Tyle, że raczej nie ma chyba opcji przefiltrowania bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Publikera, wszystko hula pięknie ale jednak możliwość tworzenia prywatnej bazy katalogów/precli moglibyście wprowadzić :>

I jeszcze by mogło być, żeby można było wybrać do jakiej grupy precli/katalogów ma dodawać - czy do prywatnej czy do ogólnej - wtedy by można na swoje precle-zaplecza wysyłać :D

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności