Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Cześć

Zastanawiałem się nad bezpieczeństwem korzystania z podlinkowania wpisów za pomocą katalogów. Czy warto z tego korzystać? Spodoba się to Googielowi? Może ma ktoś jakieś doświadczenia?

Ja tylko podlinkowuje z katalogów te dobre wpisy. Na resztę myślę że nie ma sensu, G i tak ich nie zaindeksuje.

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tak od zawsze, i na efekty nie narzekam. Ogólnie jest to dużo wygodniejsze i prostsze rozwiązanie.

Ps. Miało może ktoś taki problem ?

" Brak tekstu

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z katalogów. Dodaj nowy tekst tutaj: teksty grupy. "

Mimo iż tekst jest poprawnie dodany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tak od zawsze, i na efekty nie narzekam. Ogólnie jest to dużo wygodniejsze i prostsze rozwiązanie.

Ps. Miało może ktoś taki problem ?

" Brak tekstu

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z katalogów. Dodaj nowy tekst tutaj: teksty grupy. "

Mimo iż tekst jest poprawnie dodany...

Tak, miałem tak kiedyś. Nic nie robiłem przy Publikerze przez tydzień i nagle ten błąd wyskoczył.

Moja metoda była taka, by po prostu skopiować stary tekst i utworzyć nowy (kopiuj-wklej). Stary deaktywowałem, nowy aktywowałem i od tego czasu działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy temat był omawiany ale:

czy publiker sprawdza jakoś site katalogów?

nie chce mi się ręcznie sprawdzac czy katalogi nie sa zbanowane a często dodaje do katalogów z site 0 (i to nie nowych ale starych katalogów czyli ban oczywisty).

wystarczyło by okresowo np co miesiąc sprawdzać site i po trzech wynikach równych 0 deaktywować katalog.

wiem, że to dodatkowe obciążenie i tak dalej ale mogla by działać np jakaś wspólna baza a tak to tracimy czas a zbanowane katalogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy temat był omawiany ale:

czy publiker sprawdza jakoś site katalogów?

nie chce mi się ręcznie sprawdzac czy katalogi nie sa zbanowane a często dodaje do katalogów z site 0 (i to nie nowych ale starych katalogów czyli ban oczywisty).

wystarczyło by okresowo np co miesiąc sprawdzać site i po trzech wynikach równych 0 deaktywować katalog.

wiem, że to dodatkowe obciążenie i tak dalej ale mogla by działać np jakaś wspólna baza a tak to tracimy czas a zbanowane katalogi

Nie sprawdza, większość webmini ma site=0, jeżeli nawet sobie ręcznie je pousuwasz to publiker połączy się z bazą i i tak na nowe je pobierze. Syzyfowa praca.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz z innej beczki. Publiker co jakiś czas pobiera adresy nowych katalogów/precli ze źródeł które mu się podało, a następnie się w nich rejestruje. Jednak robi to bardzo wolno. Czy da radę jakoś zwiększyć priorytet tych czynności?

Nie ma takiej opcji.

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zauważył ze w danej grupie w linkach znajdują się wpisy z innych grup ?

np jak ktoś pozycjonuje czekoladę i sprawdza linki to zauważa ze są tam linki z majonezu ?:)

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz z innej beczki. Publiker co jakiś czas pobiera adresy nowych katalogów/precli ze źródeł które mu się podało, a następnie się w nich rejestruje. Jednak robi to bardzo wolno. Czy da radę jakoś zwiększyć priorytet tych czynności?

Co chcesz zwiększyć - częstotliwość pobierania, czy tempo rejestracji w WP? Obie czynności są możliwe do zrobienia, kulawym sposobem, ale są.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności