Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanie z innej beczki: odnośnie pingowania wpisów w publikerze może mam coś źle ustawione ( 100% każdy wpis - 2 dziennie - 10 dni - ) i jak narazie efekty indeksowania lipne ( 100 unikalnych teksów ( pow 1500 znaków | 600-800 | poniżej 200 znaków ) dziennie ( 200 kata i precli. I zauważyłem że indeksacja jest straszna. Ktoś testował już to pingowanie może jakieś sugestie ??

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To ja teraz z innej beczki. Publiker co jakiś czas pobiera adresy nowych katalogów/precli ze źródeł które mu się podało, a następnie się w nich rejestruje. Jednak robi to bardzo wolno. Czy da radę jakoś zwiększyć priorytet tych czynności?

Co chcesz zwiększyć - częstotliwość pobierania, czy tempo rejestracji w WP? Obie czynności są możliwe do zrobienia, kulawym sposobem, ale są.

Chcę zwiększyć obydwie rzeczy, bo wykonują się bardzo wolno. Niechby powiedzmy pobierał raz dziennie nowe adresy i rejestrował się od razu w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię tak od zawsze, i na efekty nie narzekam. Ogólnie jest to dużo wygodniejsze i prostsze rozwiązanie.

Ps. Miało może ktoś taki problem ?

" Brak tekstu

Brak opublikowanego tekstu (w Tekstach pełnych) przeznaczonego do linkowania z katalogów. Dodaj nowy tekst tutaj: teksty grupy. "

Mimo iż tekst jest poprawnie dodany...

Mam ten sam problem :). Mimo iż tekst jest to go nie widzi...

Dzieje mi się tak w instalacji gdzie mam tylko jedna grupę i chciałem ją tylko zacząć katalogować, bez precli.

/Na innej instalacji linkuje z katalogów i precli i jest all ok.

baner-seostationv2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :). Mimo iż tekst jest to go nie widzi...

Dzieje mi się tak w instalacji gdzie mam tylko jedna grupę i chciałem ją tylko zacząć katalogować, bez precli.

/Na innej instalacji linkuje z katalogów i precli i jest all ok.

Mam to samo z dwoma projektami

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jedną konkretną zmianę. Raz na tydzień odpytanie google o wysłane wpisy - czy są zaindeksowane.

A masz pomysł co z tą wiedzą zrobić?

Masz. Jeśli efekty są znikome mogę zwiększyć podlinkowywanie. Jeśli to nie pomaga najwyraźniej baza jest tak zasyfiona że nie ma sensu do niej ładować wpisów. Ale jak mogę sprawdzić jaka jest realna skuteczność skoro nie mam statów. Ręcznie nie jestem w stanie tego sprawdzać.

Proponuję jedną konkretną zmianę. Raz na tydzień odpytanie google o wysłane wpisy - czy są zaindeksowane.

Masz od tego scrapeboxa.

Panowie jak u Was z efektami pingowania?

Scrapeboxa? Możesz wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz z innej beczki. Publiker co jakiś czas pobiera adresy nowych katalogów/precli ze źródeł które mu się podało, a następnie się w nich rejestruje. Jednak robi to bardzo wolno. Czy da radę jakoś zwiększyć priorytet tych czynności?

Co chcesz zwiększyć - częstotliwość pobierania, czy tempo rejestracji w WP? Obie czynności są możliwe do zrobienia, kulawym sposobem, ale są.

Chcę zwiększyć obydwie rzeczy, bo wykonują się bardzo wolno. Niechby powiedzmy pobierał raz dziennie nowe adresy i rejestrował się od razu w nich.

Pobrać katalogi możesz wpisując w przeglądarce url crona z końcówką ...../128/1 . Zauważyłem, że rejestracja do nowych WP pobranych w ten sposób nastepuje dość szybko, przynajmniej u mnie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz z innej beczki. Publiker co jakiś czas pobiera adresy nowych katalogów/precli ze źródeł które mu się podało, a następnie się w nich rejestruje. Jednak robi to bardzo wolno. Czy da radę jakoś zwiększyć priorytet tych czynności?

Co chcesz zwiększyć - częstotliwość pobierania, czy tempo rejestracji w WP? Obie czynności są możliwe do zrobienia, kulawym sposobem, ale są.

Chcę zwiększyć obydwie rzeczy, bo wykonują się bardzo wolno. Niechby powiedzmy pobierał raz dziennie nowe adresy i rejestrował się od razu w nich.

Pobrać katalogi możesz wpisując w przeglądarce url crona z końcówką ...../128/1 . Zauważyłem, że rejestracja do nowych WP pobranych w ten sposób nastepuje dość szybko, przynajmniej u mnie.

Jedyne co się wykonało po tej komendzie to usunięcie plików tymczasowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zainstalowałem sobie 10 dni temu publikera - dodałem pierwszą stronkę i odrazu zweryfikowałem ( piszę że wszystko dobrze). Zainstalowałem crona i z radością czekałem na rezultaty.

Tak jak pisze mineło już ponad tydzień i 0 maili na skrzynce pocztowej w sprawie dodania wpisu do katalogu itp.

Panowie co robić ?. Cron niby dobrze jest skonfigurowany, miał ktoś taką sytuacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zainstalowałem sobie 10 dni temu publikera - dodałem pierwszą stronkę i odrazu zweryfikowałem ( piszę że wszystko dobrze). Zainstalowałem crona i z radością czekałem na rezultaty.

Tak jak pisze mineło już ponad tydzień i 0 maili na skrzynce pocztowej w sprawie dodania wpisu do katalogu itp.

Panowie co robić ?. Cron niby dobrze jest skonfigurowany, miał ktoś taką sytuacje ?

Ja tego nigdy nie miałem i nie mam, ale chyba raczej odradza się używanie skrzynki, która podajesz w Publikerze do rejestracji, bo on tam odczytuje i usuwa mejle. Wpierw sprawdż w statystyka co stoi. Pamiętaj też, że dodanie nie oznacza publikacji, bo moderator może jeszcze tego nie robił albo odrzucił. A najlepiej radzę sprawdzić w: Projekty/Grupa. Wybierasz grupę, a w niej klikasz na pozycję Link. Wówczas widzisz listę linków, które dołączyłeś do danej grupy. W kolumnie X liczba, która się tam pojawia w nawiasie oznacza ilość opublikowanych wpisów. Klik na tę liczbę i masz wykaz tych wpisów. I możesz już sprawdzić czy rzeczywiście jest czy nie klikając na słowo katalog lub precel na końcu każdej linii. Jak tam będziesz miał zero i w statystykach również, to wtedy by znaczyło, że nie działa coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrać katalogi możesz wpisując w przeglądarce url crona z końcówką ...../128/1 . Zauważyłem, że rejestracja do nowych WP pobranych w ten sposób nastepuje dość szybko, przynajmniej u mnie.

Jedyne co się wykonało po tej komendzie to usunięcie plików tymczasowych

To u mnie ma końcówkę /128/5, ale te komendy czasem sie pokazują na początku zadań crona, więc sam możesz poszukać właściwej.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności