Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sam tak miałem robione, ale to nie ma większego sensu. O ile pamiętam jest tam sporo różnych ID, więc trzeba kombinować co jest co. Lepiej dodać grupę tylko do wp i eksportować to co dodane. A najlepiej poczekać aż zrobi to za nas autor publikera. Tylko niech to nie trwa zbyt długo (skąd ten cytat?). :tancze:

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Korzystam z tekstów częściowych i zauważyłem, że teksty wysyłane do precli pomimo zaznaczenia w konfigu, że ma wypychać po 3 linki na wpis, wypycha tylko jeden. Także 66% pary idzie w gwizdek.

W treści nie mam linków 'auto', zamieniane są po prostu frazy z tekstu na anchory.

Jak to wygląda u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zasygnalizować, że jest chyba jakiś błąd w zliczaniu statystyk przez system.

Dzisiaj wygenerowałem podsumowanie od początku uruchomienia systemu, tj. ustawiłem "Statystyki z okresu ostatnich 999 miesięcy" i otrzymałem następujący wynik:

Wysłanych: 112205 (do katalogów: 9788, do precli: 102417)

Opublikowanych: 94817 (w katalogach: 25321, w preclach: 69286)

Jak to możliwe, że opublikowanych wpisów do katalogu jest więcej aniżeli system wysłał od początku? Czy program zlicza również wpisy, które odnajdzie w katalogu mimo iż nie są wysłane przez publikera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego otrzymuje wiadomości z treścią -

Wysyłanie wpisów do KATALOGÓW dla grupy 'tutaj grupa' (ID

grupy: 1) w projekcie 'nazwaprojektu' zostało wstrzymane, ponieważ nie ma

warunków do dalszego wysyłania wpisów

Mam tak w większości projektów, z tym że nie chce preclowania mieć włączonego ani podlinkowania - co zrobić aby wszystko działało poprawnie ?

E - co mogę robić źle ? / oczywiście projekty włączone, ale odznacza się ptaszek linkowania z katalogów i nie rozdaje linków

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego otrzymuje wiadomości z treścią -

Wysyłanie wpisów do KATALOGÓW dla grupy 'tutaj grupa' (ID

grupy: 1) w projekcie 'nazwaprojektu' zostało wstrzymane, ponieważ nie ma

warunków do dalszego wysyłania wpisów

Mam tak w większości projektów, z tym że nie chce preclowania mieć włączonego ani podlinkowania - co zrobić aby wszystko działało poprawnie ?

E - co mogę robić źle ? / oczywiście projekty włączone, ale odznacza się ptaszek linkowania z katalogów i nie rozdaje linków

Ten komunikat ma informować, że nie ma gdzie dodawać. I nawet jeśli mało dodał. Pamiętaj, że próbuje dodawać wpisy do kategorii i podkategorii, które zadeklarowałeś. Jeśli ich nie odnajduje, to nie dodaje. Korzystanie z podpowiedzi Publikera co fo kategorii jest marne. Proponuję, byś przejrzał po kilka katalogów z każdego rodzaju zwracając uwagę jakie tam są kategorie i podkategorie. Dzięki temu - tak uważam - optymalniej określisz gdzie ma dodawać, bo Publiker to przecież automat i musisz mu podpowiedzieć. I jeszcze opcja Manualnie to spora rezerwa - tam zawsze się znajdzie sporo katalogów do których automatycznie nie może dodać.

No i jeśli dodajesz podstrony to pamiętaj, że to obsługują jedynie qlweby, otwarte mini i część esydir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam poprawnie opcja Statystyki ?

Co bym nie zaznaczył - jaki okres, jaki projekt (nawet wszystkie) to zawsze mam :

Wysłanych: (do katalogów: , do precli: 0)

Opublikowanych: (w katalogach: , w preclach: )

Oczywiście to jest nieprawda, bo w innym miejscu sam Publiker przy linku pokazuje gdzie go dodał...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działają statystyki jak należy.

Z dnia 20.09.2010 :

Wysłanych: 716 (do katalogów: 584, do precli: 132)

Opublikowanych: 368 (w katalogach: 322, w preclach: 46)

Ps. Ile wysyłacie wpisów dziennie ? Tzn. ile jest w stanie publiker umieścić wpisów na dobę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności