Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zakupiłem i zainstalowałem Publikera, niestety okazało się że na serwerze, z którego korzystam można wywoływać zadania co 15 minut więc chyba pozostawienie go tam mija się z celem,

i tu pytanie jaki hosting wybrać dla ok 1 - 5 projektów, czy może postawić sobie serwer na komputerze w domu (a jeśli tak to czy krasnal będzie ok?) dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Yeden

Na jakim hostingu stoi ?

Domowym, parametry są gdzieś wcześniej w tym topicu.

@Lenny. Istotny jest również czas wykonywania skryptu - im dłuższy, tym więcej zadań wykona w czasie tego jednego uruchomienia. Te 15 minut nie musi być zbyt mało, bo przy dobrej maszynie będzie nadrabiał opóźnienia, o ile zadań nie będzie zbyt wiele.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenny. Istotny jest również czas wykonywania skryptu - im dłuższy, tym więcej zadań wykona w czasie tego jednego uruchomienia. Te 15 minut nie musi być zbyt mało, bo przy dobrej maszynie będzie nadrabiał opóźnienia, o ile zadań nie będzie zbyt wiele.

skontaktowałem się z supportem i wynika z tego (jeśl dobrze zrozumiałem), że jeśli zadanie nie będzie przekraczać 25% mocy procesora przez okres dłuższy niż 30 s nie zostanie przerwane póki nie zostanie zrealizowane,

mam konto na HostGatorze, może ktoś ma już doświadczenia z tym hostingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich mających publikera przygotowałem bazę synonimów (14tys haseł ) i udostępniam za darmo ( do pobrania tutaj pass:publiker2010) wszelkie błędy zgłaszać postaram się ją poprawić.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dość dobrej ale lepszej nie znalazłem, niestety nie da się idealnie dobrać słow do wyrazów pasujących zdań, najlepszym sposobem jest edycja zmiksowanego już tekstu. Niestety nad miksowanym tekstem też trzeba popracować bo nigdy nie dostaniemy idealnie dobranych słów do kontekstu zdania

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że korzystasz i nie udostępnisz innym/ dlatego właśnie drażni mnie to że czasami czegoś ktoś szuka i ciężko coś znaleźć, mam nadzieje że się to komuś przyda, a tym którzy twierdzą że się nie nadaje to ja nikogo nie zmuszam, po prostu udostępniam dla wszystkich a kto chce to skorzysta, by nie musiał siedzieć i marnować czasu na szukaniu.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dość dobrej ale lepszej nie znalazłem, niestety nie da się idealnie dobrać słow do wyrazów pasujących zdań, najlepszym sposobem jest edycja zmiksowanego już tekstu. Niestety nad miksowanym tekstem też trzeba popracować bo nigdy nie dostaniemy idealnie dobranych słów do kontekstu zdania

A może jednak lepiej z głową dobrze zredagować, dodać z głową pasujące synonimy i w ogóle robić to korzystając z mózgu, a nie ze słowników, które mają nawet poprawne synonimy, ale w pewnym kontekście to się nijak ma. Język polski tak właśnie ma. A potem dopiero niech się tekst miksuje.

I dzięki temu tekst jest normalny, komunikatywny (pod warunkiem, ze autor również ma takie umiejętności choćby w stopniu podstawowym). No i dzięki temu polski tekst przygotowany przez osobę, dla której j.polski jest (podobno) językiem podstawowym, nie będzie wyglądał jak tłumaczenie z angielskiego na polski z podłego automatycznego translatora. Ale na to trzeba chwilę poświęcić czasu i wysiłku, a z automatu choć gówniane to teksty gotowe w parę minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że tak będzie człowiek coś udostępnia ale zbiera się banda krytyków... Do "zajacgd" 90% teksów publikowanych w publikerze to tekst mieszany i to jeszcze źle napisany... myślę że każdy kto chce mieć unikalne teksty to będzie je pisał na swoich blogach, ciekawy jestem jaka jest twoja polszczyzna i w jaki sposób ty wykorzystujesz publikera, nie chce mi się pisać tutaj ani kłócić koniec tematu odnośnie mojego postu z synonimami. Udostępniam bazę pod publikera a nie liczę na słowa krytyki. Będzie ktoś chciał to nawet 100 słów z tego zabierze. I zrób tu coś dobrego dla innych...

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że tak będzie człowiek coś udostępnia ale zbiera się banda krytyków...

... się chłopie przejmujesz ... ja sobie wkleiłem do mojej bazy synonimów i wielkie dzięki za włożoną pracę. Wiadomo że przed zatwierdzeniem opisu trzeba przejrzeć wszystkie zaproponowane synonimy i odrzucić te które nie pasują do kontekstu bo są zbyt potoczne lub burzą poprawność zdania. Zawsze lepiej jednak wycinać nie pasujące słowa niż wymyślać nowe.

A tak przy okazji ... taka mała propozycja: może warto by umożliwić tworzenie różnych baz synonimów by w razie potrzeby używać synonimów bardziej oficjalnych, technicznych czy pospolitych lub slangowych. Bo np. w opisie poważnej firmy synonimem "profesjonalną" jest "wypasioną" ...

No i sam pomysł aktualizacji trochę nietrafiony ... na początku dopisałem sobie parę synonimów, dałem "Pobierz bazę synonimów z serwera publiker.pl", nie doczytałem komunikatu ... i po synonimach :-)

Sklep Audio - 4HiFi :: PSVANE, Audio-gd, Yaqin || Urządzenia CocktailAudio

Tylko Dywan :: Najtańsze dywany :: Sklep z dywanami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności