Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie wiem wiem czy to jest coś warte, kiedyś miałem styczność z seoadderem i nie byłem z niego zadowolony. Nie nadawał się do niczego...

O ludzie! Jak nie masz i nie miałeś do czynienia z Publikerem, a kiedyś z czymś tam się stykałeś, to po co w ogóle głos zabierasz? I w takim wypadku to nic nie wiesz, a na pewno nie tyle by wygłaszać tak "mądrą" opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawianiu projektu, dodałem ilość wpisów 5 do katalogów/dzień i do 5 precli na dzień.

Obecnie zwiększyłem, ale mimo to i tak nie wysyła tyle ile ma określone, wczoraj np nie dodał żadnego wpisu.

Czy po edycji nie będzie działać, bo źle ustawiłem na początku?

Poza tym jaka ilość jest bezpieczna? Czytałem w którymś z wcześniejszych wpisów, żeby nie przesadzić bo publiker ma moc. Z tego co widzę gdzie dodawał, to sporo tam katalogów WebMini, takich samych bez zmienionych skórek, z tego jak podejrzewam mocy nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ustawianiu projektu, dodałem ilość wpisów 5 do katalogów/dzień i do 5 precli na dzień.

Obecnie zwiększyłem, ale mimo to i tak nie wysyła tyle ile ma określone, wczoraj np nie dodał żadnego wpisu.

Czy po edycji nie będzie działać, bo źle ustawiłem na początku?

Poza tym jaka ilość jest bezpieczna? Czytałem w którymś z wcześniejszych wpisów, żeby nie przesadzić bo publiker ma moc. Z tego co widzę gdzie dodawał, to sporo tam katalogów WebMini, takich samych bez zmienionych skórek, z tego jak podejrzewam mocy nie będzie...

Ha, to chyba rzeczywiście jest jakiś problem, albo niedopowiedzenie. Zainstalowałem niedawno drugiego publikera. Jakoś nie chce dodawać dziennie dokładnie tyle ile zadeklarowałem, a obciążenia dużego nie ma. Ale z tego co pamięta z wcześniejszej instalacji, to chyba też się rozpędzał powoli, a teraz to już pędzi. Może to sprawdzanie odpowiednich kategorii albo takie tam podobne? Może by Publiker wyjaśnił jak to się dzieje.

A co do mocy, to raczej zasadza się ona w podlinkowaniach, ewentualnym dopalaniu eweblinkiem lub gotlinkiem oraz od niedawna pingowaniu wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy autor planuje w najbliższym czasie dodać osobną bazę precli i katalogów, bo troszkę mi się ich nazbierało.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni zajmuje rozruch na zwykłym hostingu - sprawdzanie katalogów i rejestrowanie sie do precli. Sprawdź jeszcze czy dobrze ustawiłeś crona.

można to czekanie skrócić puszczając zadania w pętli z poziomu przeglądari ;)

edit: czy można w jakiś sposób mieszać akapity w Publikerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

moze nowy watek, ale w wygenerowanych przez publiker pozycjach adres strony zwracany jest nieprawidlowy.

W tekscie link jest odpowiedni do strony ktora zadalem ale w katalogach zdarza sie pozycja adres strony i tam pojawia sie dziwna tendencja do pokazywania adresow ip, wyssanych z palca.

i tak np (przyklad nie wygenerowany przeze mnie)

https://www.katalog.telefony-sony.com/e/Agn...ka-Dygant,13061

w tym katalogu moj wpis (nie ten)

jest ok i linki w tekscie prawidlowe z anchorami etc etc, ale w pozycji

Adres www:

pokazuje sie link wydaje mi sie ze dla losowo wybranego ip

co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

moze nowy watek, ale w wygenerowanych przez publiker pozycjach adres strony zwracany jest nieprawidlowy.

W tekscie link jest odpowiedni do strony ktora zadalem ale w katalogach zdarza sie pozycja adres strony i tam pojawia sie dziwna tendencja do pokazywania adresow ip, wyssanych z palca.

i tak np (przyklad nie wygenerowany przeze mnie)

https://www.katalog.telefony-sony.com/e/Agn...ka-Dygant,13061

w tym katalogu moj wpis (nie ten)

jest ok i linki w tekscie prawidlowe z anchorami etc etc, ale w pozycji

Adres www:

pokazuje sie link wydaje mi sie ze dla losowo wybranego ip

co moze byc przyczyna?

Niezbyt jasno napisałeś :P. I jeśli to było w preclach (artykułach) w webmini, to też nie czytałeś instrukcji Publikera. ;) Żeby dodać więcej tekstów z jednej domeny na precle webmini, Publiker generuje jakiś tam kolejny, losowy IP, ale w tekście wybrane frazy są linkowane do twojego adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach projektu ( obok ilości katalogów i precli ile ma dodać )

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności