Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ano tu tkwi chyba problem :D Mam 1.0.13.a. Robiłem aktualizacje do 1.0.14, jak teraz zarejestrowac?

Wpisać klucz licencyjny :), który został po zakupie wysłany mejlem. Zakładka Licencja jest widoczna. A tak w ogóle - choćby przejrzeć manual, to którego link również jest w mejlu, w którym podany został klucz licencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tak, że po aktualizacji nie może nic dodać do publikera ? W żaden sposób nie mogę dodać nowe tekstu do nowego projektu.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawnie masz dodany klucz licencyjny? Ja swego czasu musiałem generować nowy - email do autora.

Tak, do starych projektów mogę dodawać bez problemowo, natomiast do nowych nie...

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jeżeli pytania się już pojawiały, próbowałem przebrnąć przez temat ale mogłem coś przeoczyć:

1. Jak sprawdzić wszystkie dodane wpisy (katalogi, precle itp) ? Bo w linkach widzę zaledwie 16 wpisów do qlwebów i nic więcej.

2. Sprawdzałem czy wszystko jest, teoretycznie żadnych błędów ale jak loguję się na maila użytego do rejestracji to na skrzynce nie ma żadnych wiadomości - one są kasowane, czy po prostu coś jest nie tak i nic nie doszło ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tam pokazuje opublikowane, czyli dodane i zweryfikowane. Na filmikach jest to ładnie wytłumaczone i wałkowane kilka razy.

2. Tak, są kasowane.

Możesz włączyć archiwizacje crona na kilka dni i przejrzeć w logach co się dzieje. Na dłuższą metę archiwum lepiej jednak mieć wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę, jak zmusić publikera, by zaczął wysyłać te wpisy masowo, bo jak na razie idzie mu to jak krew z nosa...

Ustawiłem tylko preclowanie i tylko typu webmini, bez podlinowywania, bez pingowania itp. w ilości 5000/dzień, dla łącznej ilości wysłanych publikacji też dałem 5000.

Przez 6 godzin: Wysłanych: 194 (do katalogów: 0, do precli: 194)

Nie chodzą żadne i inne projekty, skrypt stoi na swoim VPS, na którym nic innego się nie dzieje: load average: 0.00, 0.02, 0.03

Cron odpalany co 1 minutę (Serwer automatycznie przerywa wykonywanie się skryptu po 55 sekundach).

Nie mam pomysłu jak mu tu dać kopa na rozpęd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zaklada kont?

można go troszkę kopnąć, rozwiązanie od d.upy strony ale na krotka metę pomaga

zadania cron-> uruchom pierwsze z listy-> kopiujesz adres linka -> odpalasz kilka razy w kilku przeglądarkach (ale w zapętlonym curl'u jeszcze fajniej śmiga) z odświeżaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez większość czasu pierwsze zadanie do wykonania to planowanie dodania do precla, więc jak klikam w ten link namiętnie generalnie nic się nie dzieje, bo dostaje komunikat, że żadna grupa nie wymaga wysyłania do precla, po paru minutach są jakieś zadania i potem znowu nic nie ma do zaplanowania i czeka nie wiadomo na co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności