Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Np.:

Status końcowy: Spróbuj ponownie później

albo:

Status końcowy: Błąd

A że wiele nie mowi, to sie zgadzam :)

EDIT: sorry, tamte komunikaty przy recznym uruchamianiu niektorych z konkretnych zadan, przy wysylaniu w pętli to:

Wysłanie zapytania nie powiodło się

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą wylewnością. Jeżeli jest rozpoznanie katalogów/precli i wyskakuje taki błąd to oznacza, że nie może z tym katalogiem/preclem się połączyć, bo albo chwilowo nie działa, albo już nie działa, albo ktoś na tej domenie postawił coś innego. Publiker jeszcze kilka razy spróbuje rozpoznać, a potem won do kosza taki katalog/precel.

A tak w ogóle to warto czasem choć przewertować munuala, żeby choć z grubsza poznać zasady działania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to moglby wtedy przeskakiwac dane zadnaie, a nie konczyc całą pętlę ;)

Przy blednym rozpoznaniu katalogu, to fakt (czesto seokatalogi sa oznaczone jako easydir - nie wiedziec czemu), ale co do chwilowego niedzialania, to przy recznym wejsciu wiele "chwilowo nieczynnych" dziala.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puść skrypt w pętli przez przeglądarkę i zostaw na kilka godzin

Jak można edytować plik php.ini to ustawić większy czas wykonywania zadania, np. na 50sec i cron co minutę - to prawie pętla. Bo uruchomienie zadań z pętli w publikerze, chyba nie działa cały czas (?) - tzn. działa, aż nie zostaniemy wylogowani. Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz być zalogowany by wywołać pętle. Nie mogę wydłużyć czasu wykonywania skryptu na serwerze, więc poradziłem sobie w taki prostacki sposób:

@ECHO ON
cls
:start
curl https://######.pl/index.php?gsPath=_cron/######/128
goto start

mały bacik i leciutki curl

Ale jakbym mógł to bym wydłużył czas wykonywania skryptu zamiast powyższego rozwiązania, u mnie jest 5 minut. Swoją drogą bardzo rzadko muszę aż tak poganiać publikera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego hostingu pod publikera, możecie pochwalić się gdzie trzymacie pubkiera i jak się sprawuje na tym serwerze? Obecnie mam na logout ale średnio jestem zadowolony z szybkości działania.

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przydała by sie opcja w statystykach danego projektu gdzie są wstawiane linki możliwość wyboru po ile wierszy ma zostać wiświetlone. ( np po 10,20,50,100,200,500,1000)

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy właściciel publikera myśli o wprowadzeniu jakieś selekcji katalogów albo wyrzuceniu połowy które mają bana albo nie działają ? Ewentualnie wybór katalogów po site albo BL by się przydał bo szkoda czasu na strony z site = 0, ewentualna własna lista katalogów by się zdała zamiast ogólnej i oczywiście możliwość wyboru pomiędzy bazami.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności