Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ile dziennie wpisów leci na localhoscie? z góry dzięki za podzielenie się uwagami.

Ktoś w tym temacie porównywał swoje dwie instalacje na dedyku i localu, Musisz poszukać, pokazał tam statystyki obu rozwiązań.

Czy właściciel publikera myśli o wprowadzeniu jakieś selekcji katalogów albo wyrzuceniu połowy które mają bana albo nie działają

Podobno ma być wprowadzona filtracja po site. Zadałem takie pytanie na maila, znajdując w bazie danych tabele dotyczące site i ostatniego sprawdzania site.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy właściciel publikera myśli o wprowadzeniu jakieś selekcji katalogów albo wyrzuceniu połowy które mają bana albo nie działają ? Ewentualnie wybór katalogów po site albo BL by się przydał bo szkoda czasu na strony z site = 0, ewentualna własna lista katalogów by się zdała zamiast ogólnej i oczywiście możliwość wyboru pomiędzy bazami.

właśnie na tym polega sekret publikera ,trzeba mieć swoja sprawdzona listę.Wtedy nie tracisz czas(zużycie procesora) na wysyłanie do martwych katalogów,precli

Nu i nikt zdrowo myślący nie udostępni jej nikomu więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey że każdy ma ale nie w tym rzecz lecz przydało by się sortowanie po PR czy po site ewentualnie po ilości dodanych stron by łatwiej było by wywalić zbędne katalogi oraz zaznaczanie a potem jedno kliknięcie i leci usuwanie zbędnych katalogów. Brak możliwości importu katalogów z dysku.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mnie też dopadł znaczny spadek wydajności. Próbowałem czyścić cron-a, ale coś niezbyt pomaga. W jaki sposób publiker planuje ile wpisów ma dodać jednego dnia? Ciągnę teraz 8 projektów, w każdym ustawione po 6-10 wpisów dziennie, a wysyła może po 2 góra. Opóźnionych zadań CRON nie ma, po prostu skrypt nie planuje nowych tak jak powinien.

Może czas przenieść się na coś mocniejszego niż neteasy...? Mam starego PC na core 2 duo i łącze domowe 10/2mbit ze stałym IP, ciekawe jakby zdało egzamin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ta co jest, jednak trzeba ja przefiltrować. Odwaliłem większość zbanowanych (wyszło że jakoś 1/4 aktywnych była bezużyteczna) i jakoś lżej mi na sercu, że procek na serwerze nie gotuje się na darmo.

a czy nie uaktualnia co jakiś czas tych wpisów które skasowałeś ?

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tu tkwi chyba problem ;) Mam 1.0.13.a. Robiłem aktualizacje do 1.0.14, jak teraz zarejestrowac?

Po aktualizacji nie trzeba niczego ponownie rejestrować. Wystarczy wgrać nowe pliki na serwer nadpisując stare. W takiej sytuacji jak opisujesz powiem z doświadczenia, że... prawdopodobnie wgrywasz pliki nie do tego katalogu na serwerze co trzeba.

Ma ktoś tak, że po aktualizacji nie może nic dodać do publikera ? W żaden sposób nie mogę dodać nowe tekstu do nowego projektu.

Przeważnie tego typu błędy występują, gdy błędnie przegramy pliki aktualizacji na serwer. Różne programy do FTP mogą jakoś modyfikować przesyłane pliki lub błędnie wysyłać pliki na serwer, więc trzeba na to uważać. Polecam program WinSCP, który według mnie spisuje się całkiem dobrze.

Mam pewien problem. Chce, żeby w tekście były 3 linki i ustawiam 4 linki typu auto, a kiedy generuje przykładowy tekst pokazuje się tylko jeden link.

Ok, dopiszemy to do listy 'do zrobienia' (aby wstawiane było do tekstów więcej niż jeden link).

No ale to moglby wtedy przeskakiwac dane zadnaie, a nie konczyc całą pętlę :lol:

Nie kończy pętli w takiej sytuacji. Ale zauważ, że może być taka sytuacja, że w pętli Twoja przeglądarka (skrypa JavaScript Publikera) wysłała zapytanie do Twojego serwera (hosting Publikera), a serwer po prostu nie odpowiada (chwilowy przestój serwera). Jeśli tych zapytań jest w pętli wykonywanych setki/tysiące, to taka sytuacja może się czasem zdarzyć i przerwać pętle.

Przy blednym rozpoznaniu katalogu, to fakt (czesto seokatalogi sa oznaczone jako easydir - nie wiedziec czemu)...

Prześlij nam adres takiego błędnie rozpoznanego katalogu na email, to go sprawdzimy.

Czy właściciel publikera myśli o wprowadzeniu jakieś selekcji katalogów albo wyrzuceniu połowy które mają bana albo nie działają ? Ewentualnie wybór katalogów po site albo BL by się przydał bo szkoda czasu na strony z site = 0, ewentualna własna lista katalogów by się zdała zamiast ogólnej i oczywiście możliwość wyboru pomiędzy bazami.

Tak, pisałem o tym dokładnie już wcześniej w tym wątku.

Publiker - katalogowanie stron WWW

Forum programu Publiker - tutaj odpisuję na bieżąco na wszelkie pytania/wątpliwości/problemy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to moglby wtedy przeskakiwac dane zadnaie, a nie konczyc całą pętlę ;)

Nie kończy pętli w takiej sytuacji. Ale zauważ, że może być taka sytuacja, że w pętli Twoja przeglądarka (skrypa JavaScript Publikera) wysłała zapytanie do Twojego serwera (hosting Publikera), a serwer po prostu nie odpowiada (chwilowy przestój serwera). Jeśli tych zapytań jest w pętli wykonywanych setki/tysiące, to taka sytuacja może się czasem zdarzyć i przerwać pętle.

Wygląda na to, że faktycznie to bedzie cos po stornie serwera. Co prawda admini twierdza, ze wszystko u nich gra, ale znajomy pokazal mi jak u niego idzie na innym hostingu i tam nie ma takich problemow. Zobaczymy, po wstepnej wymianie korespondencji o dziwo zadania w pętli zaczely sie zacinac dopiero po okolo stu :lol:

Przy blednym rozpoznaniu katalogu, to fakt (czesto seokatalogi sa oznaczone jako easydir - nie wiedziec czemu)...

Prześlij nam adres takiego błędnie rozpoznanego katalogu na email, to go sprawdzimy.

Usuwalem takie cos z listy zaraz po zauwazeniu i juz nie pamietam adresu, ale na pewno byl to ktorys z dosc swiezych seokatalogow, oglaszanych na PiO w ciagu ostatnich dwoch miesiecy, bo kojarzylem design. Teraz mi przyszlo do glowy, ze moze ktos po prostu najpierw postawil jeden skrypt, a potem wywalil i wrzucil inny.

BTW, da sie zrobic czarna liste katalogow/precli zamiast recznie je deaktywowac po sztuce?

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można skasować aktualną bazę katalogów? Tylko przez ftp czy bazę danych? Chętnie bym sobie wgrał przefiltrowaną bazę, ale ani myślę ręcznie klikać usuń na zbanowanych katalogach, na pewno istnieje lepszy sposób - zamierzam sobie przelecieć bazę za pomocą pingmastera je, metode na ich wydobycie mam, pytanie jak skasować aktualnę i wgrać dobre. Proszę o radę.

Pisałem również o pingowaniu starych wpisów, czy mógłbym mi ktoś wskazać w jaki sposób? Czy publiker losuje te x% spośród już dodanych i pinguje? Bo aktualnie rozumiem, że tylko X% nowo dodanych pinguje.

Dziękuje serdecznie za wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto myśli rzeczywiście o oczyszczeniu bazy z precli i katalogów o zerowym site, to powinien pamiętać o zbudowaniu właściwego mechanizmu synchronizacji swojej bazy z naszymi bazami. Niebezpieczeństwo widzę zwłaszcza w usuwaniu z mojej bazy tego, czego publiker.pl nie ma w swojej bazie. To powinno być nietykalne.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... To powinno być nietykalne.

Tak powinno być..

Nie bardzo też rozumiem autora, dlaczego do tej pory nie pojawiło się pole do hurtowej deaktywacji katalogów.

PR mogę sobie odpuścić ale sprawdzenie całej bazy zewnętrznym softem to max 2-3 dni co z tego jak później musze kombinować jak to zdeaktywować.

Wczoraj sprawdziłem 190 Webmini, z tego 70 szt. ma site = 0, prawdopodbnie na te 5k webmini w bazie minimum 30% ma bana....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być synchronizacja z bazami innych użytkowników tzn serwer publikera najpierw pobiera bazę z serwerów użytkowników potem analizuje katalogi i te nowe które napotkał sprawdza ze swoją bazą potem dodaje je dodaje jeśli takowe nowe są potem robi sort > 0 i odrzuca wszystkie niespełniające założenia ( bany do kosza i blok na przyszłość ) a potem rozsyła nowe katalogi wszystkim właścicielom publikera - wtedy byśmy mieli zawsze aktualne bazy

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności