Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - udostępniasz własną bazę, to możesz korzystać z tzw. nowych. Jeśli nie, męcz się sam. Możesz tylko wyłapać preclę z wyłączoną rejestracją, z rejestracją tylko jako subscribent, site=0 i niedziałajacymi, od tygodni niemoderowane i dać je u siebie do tzw. poczekalni. Jeśli po tygodniu się nic nie zmieni z danym katalogiem (preclem) to do kosza. Do kosza, ale nie bezwlędne usunięcie z bazy. System nie może być czyszczony nieodwracalnie w sposób automatyczny, bo możemy mieć dodane własne prywatne, których nie chcemy udostępniać. Krótko mówiąc jeśli system znajdzie u nas katalog, którego u siebie nie ma to go nie dotyka. Jeśli jest oflagowany jako prywatny do go nie rusza, jak nie to ściąga do bazy.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy jest możliwość sprawdzenia site katalogu?
Póki co nie ma - ma być w nowej aktualizacji

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos dac linka do poradnika Publikera w PDF'ie, bo mialem go gdzies na dysku ale skasowalem, a teraz cos nie moge go znalezc.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że o ile inne updaty mogą poczekać, to sprawa czyszczenia bazy ze zbanowanych domen jest pilna. Nie dość, że servery niepotrzebnie męczą się dodając wpisy do zbanowanych stron to jeszcze w zamian otrzymujemy mnóstwo linków ze "złego sąsiedztwa".

Za przykład niech posłuży np https://www.okapy.sklep24h.mielno.pl/ - tego typu "katalogów" są tysiące, a zgaduję, że 99% użytkowników Publikera wcale nie chce tam linków.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przykład niech posłuży np https://www.okapy.sklep24h.mielno.pl/ - tego typu "katalogów" są tysiące, a zgaduję, że 99% użytkowników Publikera wcale nie chce tam linków.

Na razie odfiltruje "sklep24h.mielno" i co dalej? Nie ma opcji "zaznacz wszystko" i usuń". A jakby była to przy kolejnej aktualizacji bazy te katalogi wejdą z powrotem i tak wkoło Macieju.

Szkoda, że autor publikera nie włącza się do tej dyskusji lub nie mówi konkretnie co zamierza zrobić. A bardzo łatwo skopać ten temat przy aktualizacji.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że autor publikera nie włącza się do tej dyskusji lub nie mówi konkretnie co zamierza zrobić. A bardzo łatwo skopać ten temat przy aktualizacji.
Spokojnie poczytaj wcześniejsze posty autor wie i bierze do serca uwagi użytkowników / zawsze możesz napisać maila z uwagami do firmy, a z tego co wiem jest bardzo miła i przyjemna obsługa więc twoje prośby na pewno zostaną wysłuchane :D czekamy na kolejny update publikera

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie przebrnąłem jeszcze przez wszystkie 152 strony rozmów o Publikerze

Chce go kupić,to tylko interesuje mnie jedna sprawa (która na pewno była poruszana 1000 razy)

1.czy jest możliwość dodawania swojej bazy moderowanych precli na WP

2.czy jest możliwość dodawania swojej bazy katalogów

Jeśli ktoś może mi odpowiedzieć bez odsyłania do wcześniejszych postów to będę wdzięczny :D

Pozycjonowanie i Audyty stron : Largo.Pro

Blog: Zwiększaniu ruchu i Konwersji na stronie : RafalBorowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy jest możliwość dodawania swojej bazy moderowanych precli na WP

2.czy jest możliwość dodawania swojej bazy katalogów

Swoje adresy możesz dodawać, ale jak narazie nie utworzą one odrębnej bazy, a trafią na listę już dodanych katalogów i precli. Chyba, że wykasujesz listę, którą otrzymasz wraz z Publikerem i zastąpisz ją własnymi adresami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że autor publikera nie włącza się do tej dyskusji lub nie mówi konkretnie co zamierza zrobić. A bardzo łatwo skopać ten temat przy aktualizacji.
Spokojnie poczytaj wcześniejsze posty autor wie i bierze do serca uwagi użytkowników / zawsze możesz napisać maila z uwagami do firmy, a z tego co wiem jest bardzo miła i przyjemna obsługa więc twoje prośby na pewno zostaną wysłuchane :D czekamy na kolejny update publikera

Ja to wiem, że on czyta forum, ale lepiej byłoby wiedzieć wcześniej co kombinuje w tej sprawie, żeby nie zrobił jakiegoś błędu. A co do wysłuchania próśb to jest to selektywne. Wiele miesięcy temu zgłaszałem problem z powielanymi masowo wpisami do jednego precla, potem pisali też inni, a na razie nic sie nie zmieniło.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności