Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Czy da się w publikerze przeskoczyć ten początkowy czas oczekiwania na sprawdzenie wszystkich katalogów itd?

Puściłem wykonywanie skryptów w pętli, ale program ma zaplanowane na jutro/pojutrze pierwsze zadania. Jak mogę puścić dowolną listę zadań z przeskoczeniem planowanych dat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przykład niech posłuży np https://www.okapy.sklep24h.mielno.pl/ - tego typu "katalogów" są tysiące, a zgaduję, że 99% użytkowników Publikera wcale nie chce tam linków.

Na razie odfiltruje "sklep24h.mielno" i co dalej? Nie ma opcji "zaznacz wszystko" i usuń". A jakby była to przy kolejnej aktualizacji bazy te katalogi wejdą z powrotem i tak wkoło Macieju.

Szkoda, że autor publikera nie włącza się do tej dyskusji lub nie mówi konkretnie co zamierza zrobić. A bardzo łatwo skopać ten temat przy aktualizacji.

Możesz powiedzieć, jak odflitrowujesz? Czy da się do jakoś wygodnie zrobić z poziomu Publikera?

1.czy jest możliwość dodawania swojej bazy moderowanych precli na WP

2.czy jest możliwość dodawania swojej bazy katalogów

Swoje adresy możesz dodawać, ale jak narazie nie utworzą one odrębnej bazy, a trafią na listę już dodanych katalogów i precli. Chyba, że wykasujesz listę, którą otrzymasz wraz z Publikerem i zastąpisz ją własnymi adresami.

No ale chyb jak wyczyścisz całą bazę do zera, i wrzucisz swoją do Publikera, to i tak zostanie ona udostępniona wszystkim, a co za tym idzie, będą na nią leciały spamy. Chyba że się mylę? :>

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak zostanie ona udostępniona wszystkim

Z tego co wiem w obecnej wersji synchronizacja jest jednostronna. Czyli Ty pobierasz listę z serwera Publikera, ale swojej nie wysyłasz. Ma się to podobno zmienić w którejś z przyszłych wersji, ale większość osób z pewnością się nie zgodzi na dzielenie się swoją pracą, jaką włożyli w filtrowanie baz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chcą się dzielić to nie powinni też korzystać z bazy publikera, która kiedyś też będzie odfiltrowana (miejmy nadzieję).

Za przykład niech posłuży np https://www.okapy.sklep24h.mielno.pl/ - tego typu "katalogów" są tysiące, a zgaduję, że 99% użytkowników Publikera wcale nie chce tam linków.

Na razie odfiltruje "sklep24h.mielno" i co dalej? Nie ma opcji "zaznacz wszystko" i usuń". A jakby była to przy kolejnej aktualizacji bazy te katalogi wejdą z powrotem i tak wkoło Macieju.

Szkoda, że autor publikera nie włącza się do tej dyskusji lub nie mówi konkretnie co zamierza zrobić. A bardzo łatwo skopać ten temat przy aktualizacji.

Możesz powiedzieć, jak odflitrowujesz? Czy da się do jakoś wygodnie zrobić z poziomu Publikera?

W zakładce katalogi jest pole filtr. Wpisz tam co trzeba i odfiltruj, ale jak jest tego dużo do usunięcia to sie naklikasz. A i tak wkrótce będziesz to miał z powrotem.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie chcą się dzielić to nie powinni też korzystać z bazy publikera, która kiedyś też będzie odfiltrowana (miejmy nadzieję).

I taka powinna być zasada. Nie udostępniasz, nie pobierasz bazy filtrowanej.

Z kolei listy prywatne, o ile powstaną, (np. do własnego zaplecz) nie powinny być udostępaniane bez zgody użytkownika Publikera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was sprawe kupiłem wczoraj publikera zainstalowalem i tak nakręciłem że narzędzie wogule nie odpowiadało ani się nie pokazywalo narzędzie w przeglądarce i usunąłem z serwera i zainstalowałem ponownie i teraz mi nie może złapać klucza produkcyjnego bo wyskakuje błąd co mam zrobić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać to działa cały czas, ale średnio 3 dni mu zajmuje zarejestrowanie się w preclach, co stanowi zdecydowaną większość zadań na początku - dopiero po ich wykonaniu powoli się rozpędza z dzienną wysyłką.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej działa natychmiast. Oczywiście, czego nie sprecyzowałeś, przy nowej instalacji zaczyna się rejestrować do WP z bazy, co trwa ok. tyle czasu i jest zależne od serwera i ustawień. (już mnie uprzedził ktoś z odp)

PS.

Czy ktoś może wie, jak usunę projekt z publikera, automatycznie wyczyści z crona zadania dla tego projektu? Np. sprawdzanie linków, itp.

Piszę o usunięciu projektu, nie zatrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazek

Nie, trzeba wyczyścić crona ręcznie lub poczekać. Zaplanowane zadania zostają.

Crona czyści się zapytaniem:

DELETE FROM publiker_cron_jobs WHERE SUBSTR(command, 1, 5)='class'

Zalecane jest zatrzymanie crona w ustawieniach przed jakimkolwiek grzebaniem w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności