Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to jak ja teraz jak wół czyszczę te głupie katalogi od 1/3 do połowy ma site poniżej 100 to jak to załaduje przez SQLa na wyczyszczoną bazę to się ze wszystkimi podzielę? Nie wiem czy da się to zrobić bardziej automatycznie niż przez proxy w pingesomasterze, ale naklikać się trzeba... jak ktoś zna lepszą metodę to niech się podzieli. Generalnie, jeśli jest support programu to jedna osoba by to zrobiła w jeden dwa dni. A jak by ktoś był na tyle zdolny żeby sobie skrypt napisać, to przecież ten program mógłby regularnie sam sobie czyścić bazę,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden Takiej, która dodaje 2k webmini w ok 30 min od a do z, bez duplikatów a inne typy katalogów podobnie.

Właściwie to nie mierzyłem dokładnie czasu, stawiam projekt, ide na kawę i jak wracam jest już pododawane.

Dziw ze tu siedzisz jeszcze, myślałem że się przesiadłeś jak większość :)

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden Takiej, która dodaje 2k webmini w ok 30 min od a do z, bez duplikatów a inne typy katalogów podobnie.

Właściwie to nie mierzyłem dokładnie czasu, stawiam projekt, ide na kawę i jak wracam jest już pododawane.

Dziw ze tu siedzisz jeszcze, myślałem że się przesiadłeś jak większość :)

Chyba żadna większość się nie przesiadła :P Jeżeli już, to ten kto miał Publikera, to - tak jak ja - sprawił sobie również OmniAdd. Programy się uzupełniają przez to, że oba są dobre, a jednocześnie nie wolne od różnych wad czy braków. A prędkość? To jest tak jak z "rajdowcami" w mieście - na światłach startują z piskiem opon, zasuwają, by po 100-200 metrach gwałtownie hamować i czekać na zmianę świateł. Inni startują spokojnie i jadą płynnie. Bo jak ja to rozumiem - dodawanie do katalogów/precli to nie jest działanie na zasadzie wystrzel i zapomnij. Jeszcze co nieco trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam nadal na jakiś moduł odfiltrowujący zbanowane katalogi i tak czekam i czekam...

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności