Skocz do zawartości

zmiana polityki Google na miej restrykcyjną


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu widzę zmianę polityki Google na mniej restrykcyjną albo mi się wydaje, google przestało prześladować strony z SWL;ami , liczba nakładanych filtrów drastycznie zmalała

odnoszę takie wrażenie że ich restrykcyjna polityka się zmieniła albo mi sie tylko wydaje , jak myślicie ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniła się.

poczuli oddech na plecach i zaczęli myśleć... ale zanim zaczną serwować dobre wyniki trochę czasu minie.

Co ciekawsze coraz mocniej widać nacisk na treść. Sprawdzają się przeczucia i tezy, że niebawem siły kontent-link zaczną się równać ze sobą.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to tam zależność.

fifty-fifty raczej nie będzie, ale jest coraz bliżej i na pewno sam się o tym przekonałeś.

poza tym dobry kontent wcale nie musi być opatrzony dobrą ilością linków. jaki procent internautów czy wyszukujących informację ma swoje strony internetowe i może zalinkować treść, która okazała się im przydatna?

to nauka wklepana wam przez google, którą powinniście traktować z dystansem. Stary, po prostu pomyśl jeszcze raz ja przebiega proces promocyjny i marketingowy strony internetowej (nie zwracaj uwagi na seo, akurat ten aspekt pomiń)...

ach, apropos googla - kilka razy zdarzyło mi się aby oberwać filtrem, więc nie zauważam większych zmian w tej kwestii. Nie mniej jednak również odnoszę wrażenie, że google zacznie się z nami jednać :unsure:

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności