Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

W obu moich katalogach mam już po ponad 400 zbanowanych witryn. Zapewne obie bazy nie mają tych samych adresów - jak zrobić wymianę pomiędzy nimi, tak aby w każdej były wszystkie adresy url (i się nie powtarzały)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się nad tym zastanawiałem i może to tylko kwestia mojego charakteru, który jest taki a nie inny.... :) , ale ja bym sobie bardzo cenił drobną funkcjonalność a mianowicie w momencie odrzucenia wpisu hmmm jakieś małe okienko, ktore sie pojawi i będę mógł dołączyć informacje odnosnie powodu itp.

Ten świat zmierza do totalnego automatu, każdy jest traktowany tak samo i to mi się nie podoba.. a czasami musze odrzucic wpis osoby, która da sie wyczuc już na 1 "rzut oka" , że nie ma pojęcia o katalogowaniu (nie kazdy musi miec) , ale przykładowo ma fajny sklepik, czy stronke.

To sa bledy, które nie sa tak rażace jak proby dodania wpisow z opisem wklejonym 3 krotnie zeby tylko spełnic minimum itp. to błedy przede wszystkim w opisie, który niby treścią przekazuje co powinien, ale jest to oczywiście zlepek oferty, zdan w roznych czasach itp.

Może sie nawet niepotrzebnie teraz rozpisałem i osoby, które moderują od dawna katalogi wręcz mnie wysmieja hehehe, ale ja jednak chciałbym mieć możliwość poinformowania autora wpisu, ze po poprawie tego i tamtego może spokojnie dodac wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o pomysl moskita, to popieram, tez by mi sie cos takiego przydalo

mam jeszcze jedno pytanie odnosnie pingowania jak ustawie

Co ile wpisów wysłać ping = 10

to czy wtedy ping jest wyslany tylko do 10 ostatnich wpisow ?

czy do wszystkich w katalogu ?

i czy to samo sie tyczy opcji

pa->optymalizacja->wykonaj ping

Edytowane przez tomek13

nowy katalog stron

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się nad tym zastanawiałem i może to tylko kwestia mojego charakteru, który jest taki a nie inny.... :) , ale ja bym sobie bardzo cenił drobną funkcjonalność a mianowicie w momencie odrzucenia wpisu hmmm jakieś małe okienko, ktore sie pojawi i będę mógł dołączyć informacje odnosnie powodu itp.

Chodzi Ci o aktywację/deaktywację pojedynczą ? Bo w moderacji globalnej w PA -> Grupy wpisów masz już listę rozwijaną z wyborem powodu odrzucenia.

Nie jestem pewien czy javascript ma w swoich zasobach jakieś okienko z wyborem opcji z listy rozwijanej - obawiam się że nie... muszę poszperać.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, przy pojedynczych wpisach i tylko przy usun wpis w sumie, ale nie ma to byc okienko z polem wyboru, tylko okienko z polem do wpisania recznie wiadomosci, ktora zostania dodana do komunikatu ogolnego/automatycznego jaki leci po odrzuceniu wpisu. Wiem, ze jest ta opcja w PA i dla totalnych spamerow wystarczy, ale czasami mam ochote napisac 2-3 zdania o tym czemu odrzucam ten wpis i zachecic mimo wszystko do poprawnego jego dodania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z importem danych z otwarty -mini

w trakcie odczytu pliku xml wyskakuje taki komunikat

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '&& id_sub = - && id_site = 109' at line 1

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '&& id_sub = - && id_site = 109' at line 1

Czyli wygląda na to że jakiś wpis jest pusty lub struktura pliku jest uszkodzona. Prześlij mi ten pliczek na kontakt@seokatalogi.pl

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności