Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy istnieje możliwość ustawienia, żeby tylko zarejestrowani użytkownicy mogli dodawać wpisy do seokatalogu? A pozostali byliby przekierowywani na stronę rejestracji?

Jak ewentualnie to zrobić?

pzdr

nafri

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy istnieje możliwość ustawienia, żeby tylko zarejestrowani użytkownicy mogli dodawać wpisy do seokatalogu? A pozostali byliby przekierowywani na stronę rejestracji?

Póki co tylko edycja plików. Od 1.4 będzie taka opcja z poziomu PA.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos po jakim czasie jest aktualizacja miniaturki w PageGlimpse

chodzi mi o to ze gdy dam aktualizuj miniaturkę w PA, to po jakim czasie sie to zmieni ?

i czemu wogole jak ktos dodaje strone do katalogu to PageGlimpse nie daje aktualnego screena, tylko w katalogu pokazuje sie np sreen z wersji strony ktora byla kiedys

nowy katalog stron

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos po jakim czasie jest aktualizacja miniaturki w PageGlimpse

chodzi mi o to ze gdy dam aktualizuj miniaturkę w PA, to po jakim czasie sie to zmieni ?

Jak do nich pisałem w tej sprawie to odpowiedzieli że aktualizacja może następować max. raz na miesiąc więc żądanie które wysyłasz może zostać zrealizowane później.

i czemu wogole jak ktos dodaje strone do katalogu to PageGlimpse nie daje aktualnego screena, tylko w katalogu pokazuje sie np sreen z wersji strony ktora byla kiedys

Bo rzadko aktualizują miniaturki niestety ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupia propozycja, ale czy nie można by zrobić opcji pozwalającej na wrzucenie własnego screena strony? Nie wiem tylko jak by to wyglądało z transferem ;)

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupia propozycja, ale czy nie można by zrobić opcji pozwalającej na wrzucenie własnego screena strony? Nie wiem tylko jak by to wyglądało z transferem ;)

Można ale nie skorzysta z tego nawet 0,01% dodających wpisy :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ale to też trochę mija się z celem - przy 2-3k wpisów transfer na pewno zjadł by zwykły shared :)

To może opcjonalnie ;)

Jeszcze jedna sprawa, warto by zrobić w nowej wersji

by zmodyfikowany wpis przez klienta nie miał nadpisywanej daty dodania

i po zmianie nie wędrował na sam początek ostatnio dodanych wpisów.

Ludziska zaczynają to wykorzystywać i logują sie tylko po to by "niby coś zmienić w opisie"

a tak naprawdę nic nie zmieniają.

pozdrawiam

Rainer SEO Club

--

Krótkofalarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa, warto by zrobić w nowej wersji

by zmodyfikowany wpis przez klienta nie miał nadpisywanej daty dodania

i po zmianie nie wędrował na sam początek ostatnio dodanych wpisów.

W 1.4 będziesz miał opcje wyboru sortowania w PA - będziesz mógł więc przełączyć z daty na ID.

---------

Uruchomiłem nową podstronę informacyjną > https://www.seokatalogi.pl/historia-wersji/

Zamieściłem tam changelog poprzednich wersji oraz listę życzeń na wersję 1.4 - przepisywałem z kartki więc co nieco mogło mi umknąć ;) - jakby co piszcie to dopiszę co zgubiłem.

Kto ciekawy niech obserwuje po 01.02 - w miarę postępu prac będzie widać co zostało zrobione a co odkładamy na później.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Autoryzowane wysyłanie emaili-

A widzisz - już dopisane.

- Dane do wystawienia rachunku / faktury za płatny wpis

A to możesz zrobić tak jak Ci pisałem polami formularza - tylko trzeba dorobić opcję publiczne/prywatne - to jest zapisane.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w KATALOGU FIRM jak dodaję pola mają konkretne ID - jak moge je soie poukładac w panelu dodawania i w detalach aby były wyświetlane w takiej kolejności jak JA chcę a nie sortowane wg ID ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności