Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

w KATALOGU FIRM jak dodaję pola mają konkretne ID - jak moge je soie poukładac w panelu dodawania i w detalach aby były wyświetlane w takiej kolejności jak JA chcę a nie sortowane wg ID ?

Masz tam opcję sortowania wg pozycji przecież o ile to wersja 1.31 ? :P

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? gdzie :|

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zauważyłem coś co mnie irytuje w tym katalogu. Często bywa tak, że otwieram sobie kilkanaście/dziesiąt katalogów i dodaje do wszystkich na raz- tzn. najpierw słowa kluczowe we wszystkich, później tytuł itd.

Gdy przychodzi do klikania Dodaj, często pojawią się błąd - wówczas strona bywa dodana, lecz bez adresu , trzeba jeszcze raz dodać stronę, a błędny wpis odrzucić.

Nie zapisałem jaki tą błąd.

Pozdrawiam

Edytowane przez boby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka wejść na katalog jest potrzebna :P

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przychodzi do klikania Dodaj, często pojawią się błąd - wówczas strona bywa dodana, lecz bez adresu , trzeba jeszcze raz dodać stronę, a błędny wpis odrzucić.

Pierwszy raz takie coś słyszę - musi Ci to mnóstwo czasu zajmować i pewnie sesja Ci wygasa - od wersji 1.4 URL nie będzie zapisywany w sesji ale bezpośrednio w input disable dzięki czemu system pobierze go ponownie z forma - nie z sesji.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić w wersji 1.4, żeby podczas dodawania nowego wpisu przy wybieraniu linka zwrotnego nie było rozwijanej listy typu <option value=""> tylko <input type="radio">

Za dużo trzeba by zmieniać w plikach templatki a tego chcę uniknąć przy następnych aktualizacjach. Zresztą co to za różnica czy lista rozwijana czy radio ? :P

Moim zdaniem lista nawet lepsza bo mniej miejsca zajmuje a im prostszy formularz tym lepiej.

i podgląd każdej opcji obok przycisku ?

A to można zrobić samodzielnie - jakby co służę pomocą na kontakt@seokatalog.pl - postaram się dodać dziś to do FAQ

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi wpisami gdzie jest wszystko oprocz adresu strony to potwierdzam ze zdarzaja sie takie i sa mocno irytujace, trzeba odrzucic bo czasami nie wiadomo o jaka stronke chodzi i poprosic osobe dodajaca zeby wypelnila formularz jeszcze raz, a nie kazdy ma cierpliwosc

dzisiaj takze zauwazylem ciekawy blad, mianowicie w trakcie edytowania wpisu (czyjegos), drobne poprawki itd. nastepnie klikam w WYSLIJ i wyskoczylo czerwone okienko ze "Kod z obrazka nie zgadza sie .... itd." i wylogowalo mnie automatycznie z panelu administratora, generalnie zdarzylo sie to po raz pierwszy

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wyskoczylo czerwone okienko ze "Kod z obrazka nie zgadza sie .... itd." i wylogowalo mnie automatycznie z panelu administratora, generalnie zdarzylo sie to po raz pierwszy

Bo pewnie wygasło Ci ciasteczko i system nie rozpoznając w Tobie admina zainicjował system tokena.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.. Bo chodzi mi o to, że niektórzy wolą wstawić banner niż link, a w tej liście wszystko jest takie samo, bo są tylko tytuły... a tego banneru nie można rozróżnić od linków. I stąd pomysł żeby wstawić radio i obok podgląd każdej możliwości.

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok podgląd każdej możliwości.

Jak zrobić podgląd opisałem w FAQ > https://www.seokatalogi.pl/pytania-i-odpowiedzi/#C10

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość podzielenia opisu na stronie ze szczegółami wpisu na dwie części. Teoretycznie można to zrobić funkcją mb_substr() jednak dzieli ona również linki, sypiąc przy tym wszystko.

Chciałbym wyświetlić pierwsze 300 znaków, później statyczny element i pozostały opis strony.

Wydaje mi się, że nie będzie to możliwe, jednak wolę dopytać ekspertów :D

Pozdrawiam

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość podzielenia opisu na stronie ze szczegółami wpisu na dwie części. Teoretycznie można to zrobić funkcją mb_substr() jednak dzieli ona również linki, sypiąc przy tym wszystko.

Chciałbym wyświetlić pierwsze 300 znaków, później statyczny element i pozostały opis strony.

Wydaje mi się, że nie będzie to możliwe, jednak wolę dopytać ekspertów :D

Oczywiście że jest możliwe ale faktycznie bez formatowania (linki, bbcode) w środku :D

Najpierw:

<?=mb_substr(encode($site[$i]['description']), 0, 300, $GLOBALS['lang'][0]);?>

później element

a następnie:

<?=mb_substr(encode($site[$i]['description']), 300, '', $GLOBALS['lang'][0]);?>

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności