Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanie - propozycja..

pewnie sporo roboty z tym, ale formularze można jakoś wykorzystać itd. Chciałbym widzieć w tym katalogu osobny dział dla wpisów (katalog firm) jedynie bez linka do strony internetowej.

Przydałby się moduł wizytówek w katalogu firm, wpis poprzez osobny formularz dostępny z menu głównego. Tak, żeby to było dodatkiem i możliwością dla firm, które chcą się zaprezentować, ale nie mają strony internetowej, a chcą podać numer telefony czy adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę Cię, nic tam nie zmieniałem. ;)

To poproszę o dane do PA na kontakt@seokatalogi.pl lub PW + opisanie gdzie dokładnie ów problem występuje.

Przydałby się moduł wizytówek w katalogu firm, wpis poprzez osobny formularz dostępny z menu głównego. Tak, żeby to było dodatkiem i możliwością dla firm, które chcą się zaprezentować, ale nie mają strony internetowej, a chcą podać numer telefony czy adres.

Podać numer telefonu lub adres mogą już teraz bo jest opcja tworzenia własnych pól formularza.

Co do dodawania wizytówek firm nie posiadających strony internetowej to jest już zaplanowane na wersji 1.5 - skrypt będzie mógł wtedy służyć do stawiania pełnoprawnych katalogów firm i serwisów ogłoszeniowych.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisanie gdzie dokładnie ów problem występuje.

Występuje tylko w godzinach szczytu, gdy serwer jest nieco obciążony. Nie występuje po każdym zmoderowanym wpisie tylko co jakiś czas. :D

edit: też czasem dostaję takie coś co kolega powyżej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ale przyjęło mi taki adres: https://www, szymonolma.pl

No cóż choćbym nie wiem jak się starał to system nie wszystko wychwyci :D

opisanie gdzie dokładnie ów problem występuje.

Występuje tylko w godzinach szczytu, gdy serwer jest nieco obciążony. Nie występuje po każdym zmoderowanym wpisie tylko co jakiś czas. ;)

Aaa no to wszystko wyjaśnia - pisz do hostingu.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lamerskie pytanie :)

Do czego służą opcje:

PA > KONFIGURACJA > PINGOWANIE (co powinienem tu wpisać?)

oraz:

PA > OPTYMALIZACJA > WYKONAJ PING (co sie dzieje gdy to wykonam)

Proszę o w miarę łopatologiczne wytłumaczenie. Dodam ze bylem na www supportu ale zbyt dożo się nie dowiedziałem.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA > KONFIGURACJA > PINGOWANIE (co powinienem tu wpisać?)

W zasadzie nic nie musisz wpisywać - ten 1 adres który się tam znajduje w zupełności wystarcza by przyspieszyć indeksację katalogu (a do tego służy właśnie pingowanie).

PA > OPTYMALIZACJA > WYKONAJ PING (co sie dzieje gdy to wykonam)

W konfiguracji ustalasz PO którym zmoderowanym wpisie ma nastąpić ping (powiadomienie google o nowych treściach) ale możesz tenże ping wykonać również w dowolnej chwili i właśnie do tego służy ta opcja w Optymalizacji.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też banalne pytanie, pewnie już padła na nie odpowiedź, gdzie zapisują się raporty o spamie/niedziałającym linku zgłaszane ze strony szczegółów wpisu w SEOKatalogu?

W PA -> Grupy wpisów -> Wpisy zaraportowane

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i czy da sie wyłaczyc edycje dla zaakceptowanych juz wpisów (chodzi o edycje dla autorow wpisow oczywiscie, a nie dla moderatora) ? Czy poprostu zablokowac mozliwosc tworzenia kont dla uzytkownikow ? Chodzi mi głownie o to ze jak moderuje to czesto lekko modyfikuje wpisy zeby byly "dla ludzi" a pozniej wchodzi jeden z drugim i wali w tytule fraze nr 1 + fraze nr 2 i happy czeka az to znowu przemoderuje co jest wkurzajace.

Wedding Photography Edinburgh

Artykularnia - skrobnij coś i opublikuj

UK Websites Directory - UK Only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i czy da sie wyłaczyc edycje dla zaakceptowanych juz wpisów (chodzi o edycje dla autorow wpisow oczywiscie, a nie dla moderatora) ? Czy poprostu zablokowac mozliwosc tworzenia kont dla uzytkownikow ?

Dokładnie tak - wyłącz rejestrację.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że ktoś dodaje wpis nie podając adresu? ;>

Bo często zdarzają mi się w moderacji wpisy w których jest opis, keywordsy, a nie ma adresu :|

Przeglądarka przez którą dodaje gubi sesje. W 1.4 URL będzie ponownie pobierany ze zmiennej POST co powinno zapobiec tym niezbyt częstym ale irytującym sytuacjom.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności