Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi poinformować że do grona skryptów katalogów z których dane można zaimportować do SEOKatalogu dołączył Hurricane (podziękowania dla gregi1 za podesłaną bazę).

Czyli chyba mamy już komplet bo do SEOKata można zaimportować dane z: otwarty mini, qlWeb, freeglobes, phpld, INDEXU, Hurricane

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało by się zrobić tak żeby seokatalog automatyczne tworzył subdomenę dla wpisu znajdującego się w określonej grupie?

Czyli ktoś dodaje wpis, wykupuje powiedzmy najwyższe abo i dzięki temu otrzymuje subdomenę: https://www.mojastrona.seokatalog.pl

Co Ty na to Generale? :)

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś dodaje wpis, wykupuje powiedzmy najwyższe abo i dzięki temu otrzymuje subdomenę: https://www.mojastrona.seokatalog.pl

Co Ty na to Generale? :)

Już było kilka razy - nie da się bo klucz licencyjny masz dopasowany do adresu katalogu a nazwa wpisu jako subdomena to już zupełnie inny adres dla systemu.

Poza tym udostępnienie takiej opcji osobie "życzliwej" mogłoby zostać potraktowane przez G jako spam.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a w jakim celu ? :hello:

dla lepszej historii odwiedzin :D

nie no joke :rotfl: tak poważnie to chodzi mi o sprawdzenie czy roboty, które blokuje po ip jeszcze jakoś zwiedzają moją stronę. bo blokować po agencie jakoś nie jestem "przekonany"

chyba że masz jakiś pomysł na to :)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no joke :) tak poważnie to chodzi mi o sprawdzenie czy roboty, które blokuje po ip jeszcze jakoś zwiedzają moją stronę. bo blokować po agencie jakoś nie jestem "przekonany"

Hmm a nie lepiej zajrzeć w logi apacha w DirectAdmin ? :hello: Tam jest wszystko za cały dzień... a w archiwum jeszcze za kilka dni wstecz.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z powyższych postów napisałeś iż zamierzasz wprowadzić mape google w wersji 1.4

Moje pytanie kiedy zostanie wydana ta wersja ?

Chciałbym mieć ta opcje już dziś, czy jest możliwość abyś napisał jakiś toturial jak to zrobić

I czy można to zrobić tak jak jest w esyndicat iż dane są pobierane z 4 pól.

Miasto, Województwo, Ulica, Kod pocztowy

logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z powyższych postów napisałeś iż zamierzasz wprowadzić mape google w wersji 1.4

Moje pytanie kiedy zostanie wydana ta wersja ?

Postęp prac nad kolejna wersją można śledzić zawsze na stronie > https://www.seokatalogi.pl/historia-wersji/

Chciałbym mieć ta opcje już dziś, czy jest możliwość abyś napisał jakiś toturial jak to zrobić

Szczerze mówiąc na razie sam nie wiem bo jeszcze nie przyglądałem sie z bliska temu skryptowi :D

Wiem tylko że jest tam jakiś kod javascript do którego należy dodać 2 zmienne - jedna od Miasta, druga od ulicy i tutaj mogę Ci powiedzieć CO TAM musisz wstawić - wystarczy że powiesz mi jakie ID mają u Ciebie te 2 pola (można sprawdzić w PA -> Konfiguracja -> Katalog firm).

I czy można to zrobić tak jak jest w esyndicat iż dane są pobierane z 4 pól.

Miasto, Województwo, Ulica, Kod pocztowy

Jak wyżej - jak na razie tego skryptu na oczy nie widziałem. Wiem na pewno że można ta wpisać 2 zmienne a czy można to jeszcze bardziej "rozdrobić" to się zobaczy.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się możliwość wyboru domyślnego powodu odrzucenia strony.

Eee czytać dokładnie listę życzeń. Toć jest tam już napisane:

Możliwość ustawienia domyślnego powodu odrzucenia :D

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może licznik znaków przy słowach kluczowych ?

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności