Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też się to zdarza na nielicznych hostingach (ale wystarczy odświeżyć stronę i problem znika) - pewnie tak jak zauważył Kukis - coś z konfiguracją hosta nie skryptu.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w panelu pojawia się przy przeglądaniu niektórych kategorii:

"You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' , ) order by title asc' at line 1"

Innym problemem jest to, że w PA podkategoriach widnieje "Brak wpisów w tej podkategorii." mimo, iż w niektórych kategoriach wpisy są.

Edit: Pomogło nadpisanie pliku sub.php w katalogu admin. Sorry za zamieszanie. Sprawdzę resztę czy działa dobrze.

Edit 2: A skoro już poruszyłem wątek jakiś to niech się do czegoś przyda.

Jeśli w PA "grupy wpisów" kilka wpisów oznaczę jako "na później" to czy one nie powinny być odjęte od "Wpisy - nieaktywne (18)". Chodzi mi o liczbę w nawiasie.

Powiedzmy w "na później mam 6 wpisów więc w nieaktywnych powinno być 12 (bo tyle się wyświetla po wybraniu tej opcji).

Edytowane przez mawek

Odwiedź nowy seokatalog oraz internetowy katalog stron www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w PA "grupy wpisów" kilka wpisów oznaczę jako "na później" to czy one nie powinny być odjęte od "Wpisy - nieaktywne (18)". Chodzi mi o liczbę w nawiasie.

Powiedzmy w "na później mam 6 wpisów więc w nieaktywnych powinno być 12 (bo tyle się wyświetla po wybraniu tej opcji).

Powinno i cholercia miałem już to poprawić - tym razem nie zapomnę.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzę... ti ten jedyny błąd którego póki co nie udało się zlokalizować. Podejrzewam gubienie sesji ale czy to na pewno to okaże się w 1.4 kiedy adres strony system będzie ponownie pobierał z inputa zamiast z sesji.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jaśniej, jak to bez www? Przecież niektórzy nie korzystają z adresów z www, strony dodane bez tych trzech literek działają poprawnie.

nie chodzi czy z www czy bez www, tylko o to ze jest wpis a nie widać w ogóle adresu , do której ma linkować wpis.

i w tym momencie zaczynam się zastanawiać czy to czasem nie jest wina jakiejś wersji przeglądarki czy programu do katalogowania. bo osoba, którego email jest pixel...@..... dodał kilka stron i żadna z nich nie miała adresu - a nie dodawał ich za jednym razem

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy skrypt przy generowaniu mapy uwzględnia fakt iż G nie przyjmuje plików z większa ilością niż 50 tysi linków i trzeba to dzielić na większą liczę pliczków ?

Edytowane przez zgred

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy skrypt przy generowaniu mapy uwzględnia fakt iż G nie przyjmuje plików z większa ilością niż 50 tysi linków i trzeba to dzielić na większą liczę pliczków ?

Jasne :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy konfiguracji grup wpisów i wybieraniu okienka reklamowego jest możliwość wybrania płatności: nie, kody, paypal.

to teraz mam pytanie do czego jest ustawienie "nie" bo jak wybieram i ustawiam, że za linki zwrotne strona ma być wyświetlana w okienku to nie działa (nie pojawiają się żadne grupy podczas próby dodania strony do okienka)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienko reklamowe dotyczy tylko grup płatnych (kody lub paypal) - być może w przyszłości będą jeszcze linki zwrotne ale wolałbym nie robić drugiego formularza bo od tego jest dodawanie/modyfikacja wpisu.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności