Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Dodając stronę do katalogu i zwlekając z naciśnięciem "Wyślij" - wylogowuje mnie (co jest oczywiste), ale jednocześnie otrzymuje komunikat o dodaniu strony. Klikam Zaloguj i rzeczywiście strona została dodana, jednak nie jest przypisana do mojego konta i nie mam jej w zakładce "Moje wpisy".

Nie lepiej aby nie dodało strony ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając stronę do katalogu i zwlekając z naciśnięciem "Wyślij" - wylogowuje mnie (co jest oczywiste), ale jednocześnie otrzymuje komunikat o dodaniu strony. Klikam Zaloguj i rzeczywiście strona została dodana, jednak nie jest przypisana do mojego konta i nie mam jej w zakładce "Moje wpisy".

Przecież system dodaje wpisy osób nie zalogowanych tak samo więc potraktował Twój wpis :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ciekawostek polecam bardzo ciekawy (i trochę zabawny) artykuł Gniotka odnośnie testów SEOakatalogu > https://www.gniotek.com/o-gniotkowym-seokatalogu-czas/

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co może być powodem złego wskazywania PR w statystykach? oiio.pl ma obecnie 2 (sprawdzałem w kilku miejscach) a statystyki pokazują 0

Z tego co widzę to we wpisach pobrał prawidłowy PR a to dokładnie ta sama klasa więc kto wie czy po prostu na jakimś DC nie masz tego 0 faktycznie.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początku chciałbym się przywitać - jestem nowym użytkownikiem skryptu.

Od razu uprzedzam, że nie jestem fachowcem w temacie pozycjonowania i programowania w php (i nie zamierzam zostać - zajmuję się zupełnie czymś innym), stąd z góry przepraszam, jeśli coś , co napiszę teraz i ewentualnie w przyszłości będzie dla Was totalnym lamerstwem ;)

Skrypt zakupiony przeze mnie ma mi posłużyć do nieco innych zadań niż jedynie tworzenie zaplecza. Pod kątem moich potrzeb zauważyłem kilka braków w funkcjonalności, które być może przydałyby się też innym, stąd propozycje usprawnień:

1. Prosta opcja wyłączania z PA administratorowi dostępu do skryptu użytkownikom (np. w trakcie aktualizacji czy prac technicznych).

2. Możliwość zablokowania dodawania jakichkolwiek wpisów osobom niezalogowanym (chyba wprowadzenie tej funkcjonalności jest już planowane w kolejnym wydaniu).

3. Możliwość czasowej deaktywacji ustawień grup wpisów (na razie można tylko dodać i usunąć; w przypadku utworzenia np. grupy płatnej , ale w promocyjnej cenie przydałoby się mieć możliwość wyłączyć ją w dowolnym momencie z możliwością włączenia, a nie usunięcia i wpisywania od nowa).

4. Opcja wysyłania z poziomu PA masowej korespondencji do użytkowników z możliwością filtrowania pod kątem adresów podanych w konkretnej kategorii lub podkategorii.

5. Opcja wyświetlania komunikatu od administratora na stronie (np. w formie scrolla), w którym może on poinformować użytkowników o jakimś bieżącym wydarzeniu.

Tyle przyszło mi do głowy na szybko - takie usprawnienia zdecydowanie by mnie ucieszyły ;)

Być może ktoś już miał takie pomysły, ale struktura forum zniechęca do studiowania po kolei wszystkich postów.

Pozdrawiam

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

1. Prosta opcja wyłączania z PA administratorowi dostępu do skryptu użytkownikom (np. w trakcie aktualizacji czy prac technicznych).

To jest dobry pomysł - już zapisany do wersji 1.4

2. Możliwość zablokowania dodawania jakichkolwiek wpisów osobom niezalogowanym (chyba wprowadzenie tej funkcjonalności jest już planowane w kolejnym wydaniu).

Tak

3. Możliwość czasowej deaktywacji ustawień grup wpisów (na razie można tylko dodać i usunąć; w przypadku utworzenia np. grupy płatnej , ale w promocyjnej cenie przydałoby się mieć możliwość wyłączyć ją w dowolnym momencie z możliwością włączenia, a nie usunięcia i wpisywania od nowa).

Przełącz ją na prywatną - wtedy użytkownicy nie będą mogli z niej skorzystać.

4. Opcja wysyłania z poziomu PA masowej korespondencji do użytkowników z możliwością filtrowania pod kątem adresów podanych w konkretnej kategorii lub podkategorii.

Shared (a to na nich stoi 99% katów) i tak nie przepuści Ci dziennie więcej niż kilkaset maili więc to jest bariera techniczna której nie da się przeskoczyć. Wzamian masz opcję exportu maili w PA -> Import/Export -> Export CSV i później możesz wysłać newsletter narzędziem do tego dedykowanym.

5. Opcja wyświetlania komunikatu od administratora na stronie (np. w formie scrolla), w którym może on poinformować użytkowników o jakimś bieżącym wydarzeniu.

PA -> Edytorek i możesz coś wpisać ;)

Trochę szkoda czasu żebym robił do tego specjalny interfejs.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności