Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Obserwacja z działania rejestracji:

- user zakłada konto, nie otrzymuje maila aktywującego (błąd konta pocztowego, filtr spamu, opóźnienie serwera - dowolna przyczyna)

- nie może aktywować konta, może jedynie poprosić o nadanie nowego hasła

- nowe hasło nie działa, bo konto nie zostało aktywowane

Może opcja: wyślij ponownie link aktywacyjny?

A już pełnia szczęścia (aby sytuacja się nie powtórzyła) - opcja zmiany adresu e-mail na który ma zostać wysłany link. Oczywiście po podaniu loginu i poprzedniego emaila.

Edytowane przez Styx

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką małą prośbę mam, ptaszek (checkbox) "akceptuję regulamin" + link do regulaminu w formularzu rejestracyjnym i dla niezalogowanych w formularzu dodawania strony.

Szkoda czasu bo to i tak żadne zabezpieczenie:)

może by tak przy formularzu do proponowania nowej podkategorii dodać pole 'email' na, który user dostanie info, że jego podkategoria została utworzona ? !!!

Ja mam to już zapisane ale nie wiem czy będzie już w 1.4 - jest tyle innych priorytetów.

Obserwacja z działania rejestracji:

- user zakłada konto, nie otrzymuje maila aktywującego (błąd konta pocztowego, filtr spamu, opóźnienie serwera - dowolna przyczyna)

Jedyną przyczyną w takim wypadku jest problem z pocztą odbiorcy - to nie błąd skryptu.

Może opcja: wyślij ponownie link aktywacyjny?

To jest dobry pomysł

A już pełnia szczęścia (aby sytuacja się nie powtórzyła) - opcja zmiany adresu e-mail na który ma zostać wysłany link. Oczywiście po podaniu loginu i poprzedniego emaila.

A tutaj szkoda czasu bo zawsze można założyć inne konto podając inny email.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego ostatniego nawet INDEXU nei ma - zmieniam recznie i powiem szczerze że są to rzadkie niemalże incydentalne przypadki. I są to osoby ktorych wpis wisi już w katalogu jakieś 2-3 lata !!! wiec ludzie pamiętają gdzie dodawali albo sami szukają.

Acha - zmiana adresu EMAL skutkowalay jeszcze probami włamań i zmiany treści wpisu przez konkurencję (pytania i boje konkurencji ze ich wpis jest wyzej niz inny mam co tydzień)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to możliwe że gość dodał do mojego katalogu dwa wpisy GOLD (płatne SMS)

i w jednym z wpisów nie ma adresu strony

Po raz 100 chyba ale OK - bardzo rzadkie (i niepełne) duplikaty to jedyny bug którego póki co nie zlokalizowałem... :) tzn. podejrzewam problemy serwera ale pewien nie jestem.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taką małą prośbę mam, ptaszek (checkbox) "akceptuję regulamin" + link do regulaminu w formularzu rejestracyjnym i dla niezalogowanych w formularzu dodawania strony.

Szkoda czasu bo to i tak żadne zabezpieczenie:)

A to nie w kwestii zabezpieczeń, tylko w kwestii "a to jest jakiś regulamin katalogu? pierwsze słyszę" :P

Wiem że wymyślam i marudzę... Ale czy nie można by dodać w oknie moderacji wpisów, tuż pod polem wyboru powodu odrzucenia wpisu, okienka gdzie opcjonalnie można by wpisać powód - czasami aż się prosi żeby tak coś od serca, od siebie, soczyście wyrazić :P

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuż pod polem wyboru powodu odrzucenia wpisu, okienka gdzie opcjonalnie można by wpisać powód - czasami aż się prosi żeby tak coś od serca, od siebie, soczyście wyrazić :P

Tam jest mało miejsca ale już któraś z kolei osoba mnie o to prosi więc chyba nie mam wyboru jak to dopisać do 1.4 :P

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General - a czy jest opcja dodatkowego skryptu do SEOKatalogu, który sprawdzałby stan witryny czy odpowiada na żądanie? Ew. czy jest na "parkingu"? :P

A po co ? Jest raport - prędzej czy później jakiś user i tak Ci zgłosi :P

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać całego tematu wstecz, ale czy będzie wkońcu ta opcja głębszych kategorii? Czy to zawieszone zostało?

Raczej nie - od początku byłem co do tego pomysłu bardzo sceptyczny. Skrypt powinien być prosty a z doświadczenia wiem że im głębsza struktura kategorii/podkategorii tym większy śmietnik się robi.

pyzdera -> sprawdź w phpMyAdmin jak ogranicznik varchar ma rekord description w tablicy categories i subcategories

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności