Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak zmniejszyc liczbe znakow w rss, bo obecnie pokazuje caly wpis.

Tak samo jak w liście wpisów na normalnych podstronach. Plik rss.php a jaki kod wstawić masz w FAQ > https://www.seokatalogi.pl/pytania-i-odpowiedzi/#C2

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke sobie dzisiaj kataloguje w seokatach i po pierwszych 5 katach przenioslem sie na opere z ie 8 bo w kazdym krzyczalo, ze adres url jest za krotki albo brakuje http ;/ to wina danego katalogu? czy ogolnie skryptu pod ie 8 czy czego? pytam tak z ciekawosci bo pamietam, ze kiedys juz ktos o tym pisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General, jest 350. Mogę to śmiało zmieniać? w jakim zakresie?

W dowolnym :)

troszke sobie dzisiaj kataloguje w seokatach i po pierwszych 5 katach przenioslem sie na opere z ie 8 bo w kazdym krzyczalo, ze adres url jest za krotki albo brakuje http ;/ to wina danego katalogu? czy ogolnie skryptu pod ie 8 czy czego? pytam tak z ciekawosci bo pamietam, ze kiedys juz ktos o tym pisal

Pewnie zatwierdzasz formularz enterem zamiast klikając w przycisk - sorry ale to jest błąd samej przeglądarki - poszukaj w google jest na ten temat dużo artykułów.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kiedy można spodziewać sie wersji 1.4 katalogu ?

- jakiś changelog z 1.3 do 1.4 ?

https://www.seokatalogi.pl/historia-wersji/

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :) a jak wygląda sprawa z upgradem ? jak mam teraz katalog na 1.3 a wyjdzie 1.4 to nowa licka ? czy tylko jakaś dopłata za upgrade ? a tak btw. przeglądałęm kod katalogu i mam parę pytań:

- nie lepiej zrobić pliki językowe jako tablice assocjacyjną ? pamiętanie, że $GLOBALS['lang'][34] to tekst 'Najnowsze wiadomości' jest troche wkurzające :) . Nie lepiej byłoby zrobić $GLOBALS['lang']['LAST_NEWS'] = 'Najnowsze wiadomości'; teoretycznie wydobywanie danych z tablica po indeksie numerycznym jest szybsze niż po stringu ale ... w pliku językowym jest ich niewiele ponad 200 czy różnica w czasie żadna. Nie lepiej było użyć jakiegoś frameworka jako podstawy pod katalog ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :) a jak wygląda sprawa z upgradem ? jak mam teraz katalog na 1.3 a wyjdzie 1.4 to nowa licka ? czy tylko jakaś dopłata za upgrade ?

Aktualizacje są dożywotnio darmowe

- nie lepiej zrobić pliki językowe jako tablice assocjacyjną ? pamiętanie, że $GLOBALS['lang'][34] to tekst 'Najnowsze wiadomości' jest troche wkurzające :) . Nie lepiej byłoby zrobić $GLOBALS['lang']['LAST_NEWS'] = 'Najnowsze wiadomości'; teoretycznie wydobywanie danych z tablica po indeksie numerycznym jest szybsze niż po stringu ale ... w pliku językowym jest ich niewiele ponad 200 czy różnica w czasie żadna.

Wiesz co nawet się nad tym nie zastanawiałem na etapie programowania :)

Nie lepiej było użyć jakiegoś frameworka jako podstawy pod katalog ?

Nie bo moim założeniem było napisać ten skrypt możliwie jak najprostszym phpem aby większość osób (nawet tych którzy słabo znają phpa) mogła w razie czego "dodać coś od siebie".

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General

Jest jakaś możliwość wyciągnięcia url dodawanej strony z wpisu płatnego bo w ogóle go nie ma

Po raz 100 chyba ale OK - bardzo rzadkie (i niepełne) duplikaty to jedyny bug którego póki co nie zlokalizowałem... sad.gif tzn. podejrzewam problemy serwera ale pewien nie jestem.

wiem jakieś kuku jest w katalogu, czy pozostało mi pisać do gościa z zapytaniem o adres jego strony ?

i jeszcze co by się przydało w katalogu:

Grupa wpisów: ...

dało by radę zrobić button Wyślij przy każdym wpisie (dla danego wpisu) oraz ogólny dla wszystkich na dole

bo zjeżdzać na sam dół strony przy akceptacji np. 1 wpisu z 10 nie jest cacy

Grupy standardowe:

zmiana koloru liczby wpisów jak jest powyżej zera np. Wpisy - nieaktywne (4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość wyciągnięcia url dodawanej strony z wpisu płatnego bo w ogóle go nie ma

Ale gdzie w liście wpisów ? Zmienna $sites[$i]['url']

dało by radę zrobić button Wyślij przy każdym wpisie (dla danego wpisu) oraz ogólny dla wszystkich na dole

bo zjeżdzać na sam dół strony przy akceptacji np. 1 wpisu z 10 nie jest cacy

Już jest zrobione w 1.4 - występuje co 5 wpisów.

Grupy standardowe:

zmiana koloru liczby wpisów jak jest powyżej zera np. Wpisy - nieaktywne (4)

OK - no problem.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie gościu dodał stronę za sms ale ja wogóle nie widzę adresu jego strony tylko opis i słowa kluczowe i czy gdzieś ten adres jest,

czy pozostało mi pisać do niego z zapytaniem o adres jego strony abym mógł ją dodać do kata

Edytowane przez int24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności