Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

bo jesli tak, to nie ma sensu marnowac kasy na skrypt :)

przy okazji moglbys napisac cos odnosnie mapki z wojewodztwami co ma byc w 1.4. chodzi mi o przejscie z 1.31 i jak to najlepiej robic w obecnym katalogu by pozniej przejscie bylo bezbolesne.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesli tak, to nie ma sensu marnowac kasy na skrypt :)

Nie źle się zrozumieliśmy - umowa licencyjna nadal by pozostała tylko pliki wykonawcze (includes) byłyby odkodowane.

Nie sądzę żeby taki dzień nadszedł ale zawsze warto mieć plan awaryjny.

przy okazji moglbys napisac cos odnosnie mapki z wojewodztwami co ma byc w 1.4. chodzi mi o przejscie z 1.31 i jak to najlepiej robic w obecnym katalogu by pozniej przejscie bylo bezbolesne.

Rób co chcesz - jak zwykle będę się starał żeby zmian w templatce było jak najmniej a instrukcja jak je wprowadzić jak najbardziej szczegółowa :)

Akurat mapka Googla to będzie na bank wklejenie kilku linii kodu javascript więc bez obaw :D

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wygasnieciu wpisu premium, przychodzi mail z info o zmianie na standard i mozliwosci ponownego zakupu premium.

Da sie ustawic, aby mail przychodzil na "x" czasu przed wygasnieciem z mozliwoscia przedluzenia wpisu premium? :)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten katalog nadal jest zakodowany IonCubem ?

Czy może coś się zmieniło?

Nadal.

Edytowane przez stilly

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

czy może ktoś korzysta z hostingu SEO w Ionic.pl lub pakietów SEO w www.iswift.pl ?

Czy nie ma tam problemów z dość częstym odpytywaniem o PR cron-pagerank.php i czy nie ma problemów z przeciążeniem (CPU/RAM/etc) serwera ? I jedni i drudzy oferują kupno min. 5 kont. Potrzebuję więcej kont, lecz po zapytaniu o możliwość testu bądź kupienia 1 tylko konta 'testowego' - odpowiedzi brak. Może jakaś alternatywna propozycja ? Obecnie potrzebuję trochę więcej jak 5 IP.

Decerios

Edytowane przez decerios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle polecam laohost - w zwykłym koncie masz do wyboru chyba 4 IPki :)

Ionic i swift też się nadają - mam na nich po 2 katy ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie mam podłączonego sprawdzania PR przez crona - póki co nie ma takiej potrzeby bo półautomatycznie system wszytko uaktualnia z czasem ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wymusić natychmiastowe półautomatyczne sprawdzenie PR, albo skrócić okres oczekiwania do następnego sprawdzenia?

Przy okazji, przydałoby się półautomatyczne sprawdzanie czy strona działa i po kilkukrotnym wykryciu błędu dezaktywowanie wpisu + mail do właściciela

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wymusić natychmiastowe półautomatyczne sprawdzenie PR, albo skrócić okres oczekiwania do następnego sprawdzenia?

Jak by dało się wymusić to nie byłoby półautomatyczne ale ręczne hehe :)

Przy okazji, przydałoby się półautomatyczne sprawdzanie czy strona działa i po kilkukrotnym wykryciu błędu dezaktywowanie wpisu + mail do właściciela

Niepotrzebnie - jest opcja raport - jak strona nie działa to prędzej czy później ktoś to zgłosi.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zalogowaniu jako user w katalogu w zakładce "moje wpisy" wyświetlają się moje wpisy, które dodałem do katalogu, w jaki sposób można szybko sprawdzić czy wpis został zaakceptowany? Z tego co zauważyłem to zakładka "moje wpisy" nie informuje nas o tym czy wpis jest zaakceptowany czy dalej czeka.

Edytowane przez patro

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :) wystarczy zielone kółeczko obok wpisu, które by informowało o tym że wpis jest zaakceptowany, można też dodać gotowy adres url obok wpisu w zakładce moje wpisy, wtedy łatwiej zbierałoby się adresy do podlinkowania.:)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności