Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy wyniki konkursu! :P

Po analizie zgłoszonych stron z naszym "strategicznym" sponsorem hehe postanowiłem pierwsze miejsce przyznać https://www.sklepowo.net ( czy mi się wydaje czy ten Pan już kiedyś wygrał ? :) ). Do zwycięzcy wędruje darmowa licka + konto hostingowe "pod kolejny SEOKatalog" - wystarczy się zgłosić do rg@members.pl, wybrać domenkę a resztą zajmie się hosting (nawet SEOKata zainstaluje) :)

Tym razem jednak postanowiliśmy że 2 miejsce również nagrodzimy darmową licencją na SEOKatalog i nagrodę odbierze właściciel tego katalogu > https://vkatalog.pl - chyba pierwszy katalog który dostał się na podium nie dzięki efektownej grafice ale fajnym przeróbkom i dopracowaniu w każdym szczególe.

Znacznie trudniej było z wyróżnieniami bo ilość zgłoszonych SEOKatalogów z fajnymi skórkami była oszałamiająca ale -20% zniżki otrzymują właściciele https://pyramid.pl oraz https://freeseo.pl

Gratuluje zwycięzcom :) - zaraz przyznam licki, wyedytuje dane na stronie i... otwieram IV edycje (tam już pewnie obejrzymy pierwsze katy na wersji 1.4)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom!

Właściciela 1 miejsca zapraszam do kontaktu ze mną na rg@members.pl lub GG:3448673

w celu uzgodnienia szczegółów, wyboru domeny, przekazania haseł itp.

Specjalne podziękowanie należą się też grafikom którzy zrobili skórki do wygranych katalogów.

Gratulacje za pomysł i wykonanie.

W kolejnej edycji konkursu, kolejne konto hostingowe z prywatnym adresem IP.

Zapraszam.

Edytowane przez rainer

pozdrawiam

Rainer SEO Club

--

Krótkofalarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, muszę przyznać że tym razem nie spodziewałem się zwycięstwa. Gratuluje wszystkim.

W sprawie hostingu odezwę się jutro, dziś świętujemy nowy sezon F1 ;)

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wsiem i wobec ;) sklepowy ładny al epozostałe IMHO niestety nie - ale to moje zdanie i moj (spaczony hehe) gust

ja wracam do INDEXU B) juz niebawem kilka sztuk ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na mojej stronie blueweb.pl wyskoczył taki komunikat

User 'visio' has exceeded the 'busy_time' resource (current value: 600000000)

Dostałem taką zwrotną informację od konsultanta mojego serwera nazwa.pl

Został przekroczony maksymalny czas wykonywania się zapytań do bazy danych, który wynosi 600 sekund. Po upływie pełnej godziny od chwili wystąpienia problemu, licznik zostanie zresetowany. Przyczyną tego problemu jest najprawdopodobniej zwiększenie ilość wizyt na stronie, która powoduje większą ilość zapytań do bazy danych. Aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości, proszę zoptymalizować skrypty pod kątem wykonywania czasu zapytań w bazie danych.

Moje pytanie to jak zoptymalizować skrypty pod kątem wykonywania czasu zapytań w bazie danych

Masz stronę? Dodaj ją do profesjonalnej grupy 43 katalogów multikod.pl
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie to jak zoptymalizować skrypty pod kątem wykonywania czasu zapytań w bazie danych

Włączyć cache w PA -> Konfiguracja -> Cache i po problemie ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba nie doczytałeś co jest brane pod uwagę w konkursie. Nie tylko "ładność" ale zadbanie i dopieszczenie. A gwarantuję Ci, że przy żadnym katalogu nie ma tylu zmian w kodzie co w Pyramidzie.

Ale jak dla kogoś wartość strony to jej ładny wygląd to gratuluję podejścia do tematu:) I nie żebym się ciskał tylko aż szkoda mi kodera, który to robił jak czytam takie brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS: pasowałoby może jasno wypunktować, co będzie nagradzane. Jeżeli będzie wiadomo, że jakość i ilość zmian, myślę, że i konkurs na tym zyska :D Bo sam wiem - mam nową templatkę - ile czasu zajęło (notabene RAK'owi :)) wykonanie zmian... O niebo trudniejsze to, niż tylko wrzucenie ładnego topa. Chociaż, nie-pozycjonerzy patrzą się na grafikę, nie na przeróbki w kodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja rozumiem, że ludzie są wzrokowcami i oceniają tylko wygląd. Ale tak jak piszesz. Zrobić ładny PSD, pociąć go i podpiąć to zdecydowanie prostsza sprawa (według mnie) niż "udziwnienia", które Rak robił Tobie czy mi i po prostu ciśnienie mi skoczyło. I nie chcę tutaj pomniejszać innych, bo katalogi są na prawdę ładne i mi się podobają. My jednak przy pyramidzie mieliśmy inny cel i cieszę się niezmiernie, że General to zauważył i docenił. Ale nie warto tematu kontynuować:D Przecież to tylko subiektywny konkurs, który według mnie, bez względu na to kto wygrywa, super, że jest organizowany i motywuje do tworzenia atrakcyjnych i różnorodnych seoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności