Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

coś chyba nam wyświetlanie miniaturek się posypało... ciekawe czy to tylko chwilowe problemy czy inny powód...

a wracając do katalogów i konkursu, to chyba logiczne, że nie tylko grafika świadczy o katalogu. jak ktoś zna się na rzeczy to zrobienie grafiki podpięcie pod SEOKatalog to jakiś jeden dzień i to miało by być nagradzane? ludzie tutaj ponoszą większe koszta i spędzają o wiele więcej czasu nad katalogiem aby był "dobry" - i to się właśnie liczy.

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posypało się, ale już z powrotem działa.

W związku z "zacięciem" przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł na dodatkową opcję skryptu.

Opcja podpięcia własnej grafiki do wybranego wpisu zamiast PageGlimpse - ale tylko przez administratora (aby userzy nie mieli możliwości w tym mieszać).

Korzyść 1 - wymiana grafiki uszkodzonej, nieaktualnej itd - ja np. na odświeżenie swojej czekam już chyba tydzień i nie mogę się doprosić w PG.

Korzyść 2 - możliwość podstawienia czegoś niestandardowego np. dla wpisów z "okienka reklamowego".

Pozdrawiam

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to są zmiany jeśli można wypunktować ?

zmiany co do strony głównej i stopki:

- zmienione czcionki na niestandardowe

- okienko reklamowe - ładuje dwie strony, losowo za każdym odświeżeniem

- rozwijane kategorie (dobry pomysł Flanker :) )

- globalne tagi na kazdej stronie (w podkategoriach i kategoriach również tagi lokalne).

- losowe podkategorie ładowane do stopki

- w podkategoriach, kategoriach - jeżeli nie ma stron, nei ładują się podobne strony itp.)

szczegóły:

- zmieniony całkowicie układ strony szczegółów

- funkcje nie pokazujące dodatkowych pól jeśli są puste (mam tu na myśli komórkę i gg - pola nieobowiązkowe.)

- funkcja pokazująca dodatkowe zalety noclegu jeśli są: przykład => KLIK

(defaultowo ładowane są pola w formacie a, b, c, d, e.... -> w pyramidzie jest przerobione na liste <ul><li> z zielonymi 'fajkami')

- podobne strony - pokazują się tylko jeśli są jakieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mapka to ogólnie straszna prowizorka. Czekamy na 1.4 w którym mam nadzieję, ze dodający będzie miał możliwość edycji miejsca na mapie. Na dzień dzisiejszy dostaję dużo maili, że google samo źle określa położenie wzorując się na danych z pól dodatkowych. Myślę, że to rozwiąże też problem niewyświetlającej się mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General, możesz spojrzeć na Post #1971, bo nie dostałem odpowiedzi ;) Być może przeoczyłeś :D Zacytuję jeszcze raz:

Nie wiem czy było już zgłaszane, ale w PA - dokładnie w sesji .../admin/?action=site&id=XXX czyli w Pełnej edycji wpisu mamy linki: (Deaktywuj wpis ? Usuń wpis) przydało by się podanie przyczyny przed skorzystaniem z tej opcji.

Muszę usunąć jeden wpis, ponieważ strona nie działa i właśnie tego mi brakuje w pełnej edycji wpisu bo muszę go szukać w 'Grupa wpisów: Aktywne' :|

Dla jasności - nie mówię tutaj o domyślnej przyczynie, bo wiem że ta opcja jest już zaplanowana smile.gif

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_K_S pisałeś o zmianach w kodzie

Bo chyba nie doczytałeś co jest brane pod uwagę w konkursie. Nie tylko "ładność" ale zadbanie i dopieszczenie. A gwarantuję Ci, że przy żadnym katalogu nie ma tylu zmian w kodzie co w Pyramidzie.

Ale jak dla kogoś wartość strony to jej ładny wygląd to gratuluję podejścia do tematu:) I nie żebym się ciskał tylko aż szkoda mi kodera, który to robił jak czytam takie brednie.

luknij do mojego katalogu całkowicie napisany od nowa na divach łącznie z PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowa nie odnowa ale układ masz bardzo podobny. Tak czy inaczej wielkie brawo dla Ciebie. Ja podziwiam ludzi, którzy dłubią w kodzie i dają coś od siebie. Ja niestety za ciemny do tego jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_K_S widzisz układ zostawiłem podstawowy bo jest czytelny, prosty i funkcjonalny

katalog jest pod wyszukiwarki i internautów, nawet dodawanie strony wrzuciłem na górę aby użytkownik nie szukał formularza.

SEOKat jest zaje.. ście napisany pod modyfikacje (wielki szacun Generale) ale po co poprawiać coś co jest dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności