Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

a czy jest możliwe rozszerzenie tej listy o inne? Mam na myśli Shift-JIS i EUC-JP. Zdaję sobie sprawę, że ponieważ raczej nie przyda się to zbyt wielu użytkownikom SEOkata, dość indywidualna próśba...

A jesteś pewny że iconv ma obsługę tych kodowań ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wlasnego seokatalogu ale zetknalem sie dzisiaj z dodaniem drugiej captchy po pomyslnym przejsciu recaptchy

stad tez mam pytanie

pojawily sie boty do seokow?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Opublikowałem kolejną darmową templatkę do SEOKatalogu - "towszystko"

https://seo-design.pl

https://demo.seo-design.pl

Warunek użytkowania - link w stopce do Seo-design.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Na dniach wersje kolorystyczne.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wlasnego seokatalogu ale zetknalem sie dzisiaj z dodaniem drugiej captchy po pomyslnym przejsciu recaptchy

Pierwsze słyszę... można jakiś link ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale falstart :shout:

po pierwszym katalogu napisalem posta, a tu patrze gdzie nie wejde to w kazdym to samo wiec dalo mi to do myslenia

mialem wylaczona obsluge js w przegladarce (tylko jakim cudem?)

zdaje sie ze tak reaguje recaptcha wyswietlajac druga inna captche

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na mocy porozumienia z Autorem skryptu SEOKatalog, strony korzystające z naszych szablonów, łamiące niniejsze postanowienia muszą się liczyć z zablokowaniem swojej licencji na skrypt SEOKatalogu."

Czy to aby legalne? Nabywajac platna licencje zawiera sie umowe z autorem skryptu, z jakiej paki mialby on blokowac licencje, jesli osobnik x nie zlamal warunkow jej uzytkowania?

*W regulaminie SEOKatalogu nie widze wzmianki o mozliwosci utraty licencji, za lamanie warunkow umowy z osobami trzecimi. Zreszta to bylby niedorzeczny zapis

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz korzystać i usunąć link, że zastanawiasz się nad legalnością zapisu?

Pozdrawiam,

Mariusz

Edytowane przez promar24.pl

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź jest logiczną konsekwencją Twojego pytania.

Typowa polska mentalność - dostać coś za darmo i jeszcze kombinować czy się czepiasz?

Bo jak się czepiasz to trochę racji od strony formalnej masz :)

Ale mam porozumienie z Generałem na ten temat i już. Możesz to przyjąć do wiadomości lub nie.

Nikt nie jest zmuszony do pobierania i instalacji moich templatek.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gostek - nie bądźmy już tak drobiazgowi. Przecież w 5 minut mogę dodać ten nowy zapis i co to zmieni skoro nikt żadnej pisemnej umowy nie podpisuje.

Gdybym miał się stosować sztywno do wszelkich regulaminów to utonąłbym w sprawach sądowych wierz mi.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że przeważnie jest to tylko jeden link i ZAWSZE prowadzi do normalnej strony.

Jak komuś treść lub strona linka nie odpowiada, to wystarczy kontakt ze mną i zmienimy na taki, aby pasował.

Pozdrawiam,

Mariusz

Ps. Nie zniechęcajcie mnie do wydawania kasy na ten projekt ;)

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promar24.pl Moje pytanie jest do autora skryptu, nie skorek. Mnie Twoje szablony nie interesuja i nie o nich pisze ;)

General moze to i drobiazg, ale troche nie teges zebys mogl usuwac licencje ktorej nikt nie zlamal, przez kolezenskie i prywatne "jakiestam uklady" ;)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General moze to i drobiazg, ale troche nie teges zebys mogl usuwac licencje ktorej nikt nie zlamal, przez kolezenskie i prywatne "jakiestam uklady" ;)

Ale tu nie ma mowy o jakiejkolwiek utracie licencji a jedynie deaktywacji aby "dać czas" na doczytanie warunków korzystania z szablonów ;) Sama licencja jest nadal aktualna - wystarczy na przykład przełączyć templatke na default ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Groznie wygladala zapiska o zablokowaniu licencji szablonow. Katalog jest na topie, jest kilka serwisow z darmowymi skorkami i gdyby kazdy mial zapiski/uprawnienia ze za zlamanie licencji skorki traci tez seokatalog.. zrobilby sie jeden wielki "cenzura" ;)

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności