Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy jest przewidywany czas wydania nowej wersji ?

Jeszcze sporo czasu niestety (chociaż ze 40% jest już skończone) - pewnie początek wakacji... :)

marpit -> można prosić o adres kata na PW lub kontakt@seokatalogi.pl ?

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z głównej strony wywalić link "Zobacz inne podkategorie? Czy to jest w zakodowanych plikach?

Bo szukam, szukam i nic.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... tam mi do głowy nie przyszło poszukać :)

EDIT.

Jeszcze jedno, gdzieś było napisane, jak zmienić top10 na losowe?

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marpit -> można prosić o adres kata na PW lub kontakt@seokatalogi.pl ?

Chodzi o dostęp do serwera? Nie wiem czy to będzie możliwe bo postawiłem to na serwerze znajomego.

No to wklejaj htmla :)

'113' => 'Dziękujemy za dodanie nowej sklepu do katalogu. Strona musi jeszcze zostać sprawdzona przez moderatora<br />Zobacz rowniez ten katalog > <a href="https://moj-katalog.pl">moj-katalog.pl</a>.',

Wkleiłem i niby działa, ale komunikat wyświetla się przez ileś tam sekund? Klient nie zdąży z tego skorzystać.

Jakieś inne rozwiązanie?

Edytowane przez marpit

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'113' => 'Dziękujemy za dodanie nowej sklepu do katalogu. Strona musi jeszcze zostać sprawdzona przez moderatora<br />Zobacz rowniez ten katalog > <a href="https://moj-katalog.pl">moj-katalog.pl</a>.',

Wkleiłem i niby działa, ale komunikat wyświetla się przez ileś tam sekund? Klient nie zdąży z tego skorzystać.

Jakieś inne rozwiązanie?

Wywal z header.php:

<? if (isset($_SESSION['error']) || isset($_SESSION['info'])) : ?>
<script type="text/javascript">
setTimeout("jQuery('#error').slideUp(1000)", 30000);
setTimeout("jQuery('#info').slideUp(1000)", 30000);
</script>
<? endif; ?>

To nie będzie znikać :)

Jak zrobić np. losowe 5 wpisów w sidebar.php ?

Bo z PA chyba tego nie ma... A bynajmniej nie znalazłem.

Przyślij mi swój plik includes/box.php

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko małe.

Wiem już, że można zaimportować bazę z freeglobes ale chciałbym zachować stare wpisy ze starymi adresami(ktoś to przecież linkował, nie chcę niszczyć czyjejś pracy i punktów). Jednocześnie musiałbym przebudować kategorię dlatego chciałem zapytać czy jedynym rozwiązaniem jest ręczne przekierowanie starych adresów na nowe czy da się to jakoś wygodniej zrobić?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał RSS ma błędy. Nie wyświetla dalszych elementów, kiedy skrócony opis kończy się polskim znakiem.

Niemożliwe - z tego co pamiętam to w defaultowej wersji opisy w RSSie nie były skracane. Skrócić można było samemu używając mb_substr który zachowuje kodowanie. Więcej w FAQ

Jednocześnie musiałbym przebudować kategorię dlatego chciałem zapytać czy jedynym rozwiązaniem jest ręczne przekierowanie starych adresów na nowe czy da się to jakoś wygodniej zrobić?

Można to zrobić automatycznie :)

Jak już zrobisz import, napisz do mnie to przygotuję Ci magiczną linię do htaccess która przekieruje wszystkie stare urle wpisów na nowe :D

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal z header.php:

<? if (isset($_SESSION['error']) || isset($_SESSION['info'])) : ?>
<script type="text/javascript">
setTimeout("jQuery('#error').slideUp(1000)", 30000);
setTimeout("jQuery('#info').slideUp(1000)", 30000);
</script>
<? endif; ?>

To nie będzie znikać :)

Jak zrobić np. losowe 5 wpisów w sidebar.php ?

Bo z PA chyba tego nie ma... A bynajmniej nie znalazłem.

Przyślij mi swój plik includes/box.php

Niby działa ;)

A nie można by podać tej modyfikacji 5 wpisów na forum bo tez bym z niej skorzystał.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrócę do jednego tematu... :) sorki za marudzenie, ale kataloguje teraz nie mała ilosc stron, brnac przede wszystkim wlasnie przez SEOkaty i na niektorych (bardzo sporadycznie, ale jednak) pojawia sie własnie wspomniany wczesniej komunikat:

URL strony jest pusty lub zbyt krótki lub brak członu "https://"

Strona nie została dodana.

Ostatnio staneło na tym, że to raczej "moja" wina:) ale skoro dodaje do 20 katow normalnie i nagle jeden uparcie sypie powyzszym komunikatem to chyba jednak nie moja wina?;) czy sie myle?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio staneło na tym, że to raczej "moja" wina:) ale skoro dodaje do 20 katow normalnie i nagle jeden uparcie sypie powyzszym komunikatem to chyba jednak nie moja wina?:) czy sie myle?;)

Pewnie ma obowiązkowy link zwrotny :)

marpit -> przyślij includes/box.php na kontakt@seokatalogi.pl - w 1.4 ta opcja jest już z poziomu PA tymczasem trzeba pogrzebać w kodzie.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten blad z dodaniem strony byl juz omawiany. Pojawia sie gdy dodaje sie strone pod IE i zatwierdza poprzez enter, nie klik myszka.

na co ja odpisywałem, że ani nie dodaje pod IE ani nie używam entera:D no nie ważne, na szczescie to bardzo mały odsetek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności