Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam taki problem z którym nie potrafię sobie poradzić, w którym miejscu należy wstawić obrazek ikonki by pojawiał się przy podkategoriach(tak jak np tu -ten zloty polokrag)

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem z którym nie potrafię sobie poradzić, w którym miejscu należy wstawić obrazek ikonki by pojawiał się przy podkategoriach(tak jak np tu -ten zloty polokrag)

daj w css dla nazwy kategorii: (jeżeli za bardzo nie wiesz jak to zrobić, podaj mi na PW adres katalogu, a prześle Ci odpowiednią linijkę)

background: url('adres do ikonki') no-repeat left 49%; padding-left:30px;

padding dajemy po to, aby tekst nie najeżdżał na ikonkę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dało by radę aby w polach dodatkowych, w przypadku inputów była możliwość definiowania treści , która ma być w środku tak jak w przypadku szukaj, że po kliknięciu znika?

Dałoby - trochę pracy ale o ile zdążę dodam w 1.4

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zrobisz import, napisz do mnie to przygotuję Ci magiczną linię do htaccess która przekieruje wszystkie stare urle wpisów na nowe ;)

jak można to bardzo proszę o podesłanie owej magicznej linijki;)

co do ikonek to kolejny problem, nie widzialem, ze standardowo są takowe do włączenia tak więc je wczoraj włączyłem-wszystko było ok a teraz zniknęły pomimo tego, że w panelu administracyjnym są włączone

Edytowane przez wojtekk

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy segregowanie kolejnosci kategorii dziala?

Powinno :D - jeśli masz jakiś problem, opisz go dokładnie i wyślij na kontakt@seokatalogi.pl - natychmiast się nim zajmiemy.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo templatka nie jest dostosowana do wersji 1.31 - napisz na kontakt@seokatalogi.pl - podeślę instrukcję co należy zmienić.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w skrypcie ? Nie jestem pewien, ale trafiłem już na drugi taki przypadek.

Najpierw kilka razy u mnie to trafiło (to nie monitowałem jeszcze), teraz na jednym obcym katalogu. Wszystkie na wersjach 1.31.

Po zaakceptowaniu strony przychodzi potwierdzenie z linkiem do niej, ale niepoprawnym. Wygląda jakby wycinało kategorię - przykładowo :

https://www.jakiśkatalog.org//telewizja_internetowa/s-2811/

w środku są dwa znaki // - a pomiędzy nimi powinna być kategoria. Wydaje mi się, że podczas dodawania kategorię podawałem - zresztą skrypt nie powinien puścić bez jej wybrania.

Jak wspomniałem - widziałem to kilka razy na moim seokatalogu, a teraz na jednym obcym dość popularnym.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy wpis znajduje się w ogóle w jakiejś kategorii.

w przypadku mojego katalogu nie miał żadnej kategorii - ten po zaakceptowaniu z błędem. Chcesz powiedzieć, że skrypt pozwala dodać wpis bez żadnej kategorii ?

a w tym cytowanym przypadku nie wiem jak jest - czekam na odpowiedź od właściciela katalogu.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku mojego katalogu nie miał żadnej kategorii - ten po zaakceptowaniu z błędem. Chcesz powiedzieć, że skrypt pozwala dodać wpis bez żadnej kategorii ?

Teoretycznie nie (sam spróbuj dodać jakiś wpis bez kategorii) a w praktyce czasem się takie kwiatki zdarzają - jak pisałem wcześniej podejrzewam gubienie sesji - okaże się w 1.4 czy miałem rację :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie (sam spróbuj dodać jakiś wpis bez kategorii) a w praktyce czasem się takie kwiatki zdarzają - jak pisałem wcześniej podejrzewam gubienie sesji - okaże się w 1.4 czy miałem rację :)

OK, zatem czekamy

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności