Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Może było, może nie.

Co jeśli mail z linkiem aktywacyjnym się gdzieś zgubi po drodze i nie dojdzie do nas. Jak wówczas User ma się zalogować na konto ? Na ten adres email nie założy drugiego konta, a przypomnienie hasła mu nic nie da.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim katalogu zauważyłem dziwny błąd. Otóż, gdy rozpoczynam dodawanie strony z formularza globalnego, po pobraniu meta, wyświetla mi się krzak językowy:

41797191.png

Gdy rozpoczynam dodawanie strony z formularza zamieszczonego w podkategorii, wszystko jest ok.

Zmiana frazy w pliku językowym na "Kategoria glowna" (czyli bez polskich znaków) wpływa tylko i wyłącznie na wyświetlanie się, gdy rozpoczynam dodawanie strony z podkategorii.

Jak to ruszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to jakoś rozwiązać aby móc wysłać maila z linkiem aktywacyjnym jeszcze raz ?

Można dać ;)

W moim katalogu zauważyłem dziwny błąd. Otóż, gdy rozpoczynam dodawanie strony z formularza globalnego, po pobraniu meta, wyświetla mi się krzak językowy:

Aaaaj taki bug się ustał - aż dziwne że nikt wcześniej tego nie zauważył. Podeślij mi swój pliczek add.php zaraz poprawimy.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić kodowanie pliku na UTF-8. Ściągnij Notepad++ i otwórz podany przez Generala plik za pomocą ego edytora. Następnie wytnij całą zawartość tego pliku i z menu Format wybierz koduj w UTF-8 - następnie wklej wyciętą zawartość i zapisz plik. :D

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaj taki bug się ustał - aż dziwne że nikt wcześniej tego nie zauważył. Podeślij mi swój pliczek add.php zaraz poprawimy.

Dzięki za poprawkę, teraz jest ok. Jestem pod wrażeniem supportu, tak trzymać!

A spróbuj to samo działanie powtórzyć w odpowiednim pliku językowym. :ph34r:

virus4 - dziękuję za Twoje rady, sprawa jak widać, nie jest już aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zużyciem serwera przez SEOKat. Ruch w katalogu (w porównaniu z innymi stronami na tymże serwerze) jest niewielki, natomiast zużycie serwera - największe. Mam oczywiście włączoną opcję "cache" dlatego zastanawiam się jaka może być tego przyczyna? Po wymoderowaniu wpisów (czyli codziennie) robię odświeżenie zestawu map stron dla Google. Może to właśnie dlatego?

Edytowane przez noka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności