Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

pomóżcie bo mam jakąś zaćmę.

jak zmieniam templatke, to nie pojawiają mi sięboxy reklamowe (statystki są). Co mam przekopiować z oryginalnej templatki zeby były widoczne google adsy (podejrzewam ze cos z header i sidebar, ale nie moge znaleźć tego co trzeba)

pozdrawiam

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w kodzie tej templatki nie ma wstawionych wywołań reklamy - podeślij folder z templatką na kontakt@seokatalogi.pl - sprawdzę szybciutko ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma niespodzianki :)

Ale działa troszkę inaczej - system losuje z opisu jedno PEŁNE zdanie (od kropki do kropki lub pierwsze) i klikając na link można sprawdzić bezpośrednio unikalność bez kopiuj/wklej :)

Będzie to chyba kolejna nie dostępna w innych skryptach katalogów funkcjonalność - zresztą jest tego znacznie więcej w roboczej 1.4 ale nie będę psuł zabawy :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że z tą unikalnością wpisów to trochę przesadzacie.

Unikalność treści strony - OK, wpisu w katalogu - nie ma takiej potrzeby.

W skali kilkuset takich samych wpisów gdziekolwiek - nie ma to znaczenia przy milionach zaindeksowanych stron G.

Skala, w której większość z Was działa jest zbyt mała aby wielkie G Was w ogóle zauważyło.

A wyciąganie wniosków na podstawie zachowania kilku domen, to żaden wiarygodny wniosek.

Pozdrawiam,

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale działa troszkę inaczej - system losuje z opisu jedno PEŁNE zdanie (od kropki do kropki lub pierwsze) i klikając na link można sprawdzić bezpośrednio unikalność bez kopiuj/wklej smile.gif

Wg mnie bardzo dobra funkcjonalność, chociaż czy zamiast jednego zdania od kropki do kropki można by zrobić kilka razy po kilka słów lub też po zdaniu. Zawsze system może wylosować zdanie "zapraszamy na naszą stronę www" i wyskoczy w google coś takiego: "Około 5,810,000 wyników"

Ja sprawdzam unikalność wpisu poprzez stronkę:

https://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker/

super jakby skrypt seokatalogu potrafił coś podobnego!

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale działa troszkę inaczej - system losuje z opisu jedno PEŁNE zdanie (od kropki do kropki lub pierwsze) i klikając na link można sprawdzić bezpośrednio unikalność bez kopiuj/wklej :aniolek:

Nie wiem, czy nie lepsze byłoby podawanie całego opisu do zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze system może wylosować zdanie "zapraszamy na naszą stronę www" i wyskoczy w google coś takiego: "Około 5,810,000 wyników"

Wtedy klikasz jeszcze raz i wylosuje inne zdanie - poza ty wylosowane zdanie musi spełniać wymóg ilości znaków, więc krótkie kwestie są przez system pomijane :)

Na jednym z katalogów wpis GOLD stracił swoją ważność o wiele wcześniej niż ustaliłem to w konfiguracji.

Przydała by się informacja o kodzie, jaki został wykorzystany - wydaje mi się, że można ominąć płatność.

Nie da się ominąć płatności a informacje o kodzie jaki został wykorzystany można zrobić - no problem.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się automatyczne mailowe powiadomienie o zakończeniu okresu wpisu premium, zachęcające do ponownego zakupu.

To już jest ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam dziś do jednego z katalogów a tu

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/wojownik/domains/katalog-sklepow24.pl/public_html/includes/license.php on line 16

W plikach od czasu rozesłanych poprawek nic nie było zmieniane.

Edit

Posprawdzałem pliki i niby ok. Po chwili wszystko wróciło do normy...

Edytowane przez marpit

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności