Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Generale ;) Jeżeli dobrze pamiętam, to jakiś czas temu pisałeś, że nowa wersja seokatalogu będzie umożliwiała uruchomienie porządnego katalogu firm. Dobrze pamiętam? Będą jakieś nowe funkcje, które sprawią, że seokatalog stanie się pełnowartościowym katalogiem firm? Nie wiem czy czekać na premierę nowej wersji, czy szukać jakiegoś innego skryptu. Chociaż szczerze powiem, że wolałbym pozostać przy seokatalogu ;)

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz załozenia:

https://www.seokatalogi.pl/historia-wersji/

które właściwie przydałoby się uaktualnić bo nic się tam nie dzieje, a wiadomo, że temat cały czas posuwa się do przodu:) ja też cały czas czekam na info kiedy nowa wersja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam, to jakiś czas temu pisałeś, że nowa wersja seokatalogu będzie umożliwiała uruchomienie porządnego katalogu firm.

Od wersji 1.5 - to nie będzie mała modyfikacja ale praktycznie nowy silnik ;)

a wiadomo, że temat cały czas posuwa się do przodu:) ja też cały czas czekam na info kiedy nowa wersja ;)

Cały czas coś dorzucacie stąd opóźnienia ale w wakacje pewnie nowa wersja się już pojawi :P

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem skrypt, przez pewien czas wszystko fajnie działało ale od kilku dni kiedy ktoś chce dodać wpis wywala błąd:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@dirspot.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Zgodnie z sugestią z FAQ wywaliłem trzy linijki z .htacces ale dalej jest to samo. Proszę o pomoc. Adres katalogu https://dirspot.pl

Jeżeli już to było poruszane, a pewnie było, to przepraszam ale przeglądać 155 stron tego wątku to ponad moje siły ;]

Edytowane przez senss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wakacje? ;)

to chyba miało jakoś początkowo wyjść w kwietniu? ;) dobra sugestia, skończyć bez tych ostatnich dodatków i później dodawać cyferki do 1.4

a tak propo dodatków :D

kiedyś się broniłeś przed zrobieniem statystyk w seoku :) to ja mam propozycję, aby zrobić "uproszczone" statystyki w stylu dziennej ilości dodawanych wpisów :) tak aby każdy widział czy miesiąc temu 13 w piątek miał więcej wpisów czy w tym miesiącu 13 :)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sugestią z FAQ wywaliłem trzy linijki z .htacces ale dalej jest to samo. Proszę o pomoc. Adres katalogu https://dirspot.pl

Jeżeli już to było poruszane, a pewnie było, to przepraszam ale przeglądać 155 stron tego wątku to ponad moje siły ;]

U mnie katalog działa bezproblemowo ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie - poproszę o dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl

edit. OK już chyba widzę - problemem jest recaptcha i podejrzewam że podobnie jak to miało miejsce w Omni powodem jest przyblokowany socket... więc chyba musisz zwrócić się do swojego hostingodawcy z prośbą o odblokowanie funkcji $fs = @fsockopen($host, $port, $errno, $errstr, 10) gdzie hostem jest api-verify.recaptcha.net

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej wersji przydałaby się opcja wysyłania mailingo do użytkowników. Chciałoby się powiadomić nieraz o ważnych zmianach w serwisie.

To już możesz zrobić już teraz - PA -> Import/Export -> Export CSV masz wszystkie maila które wklejasz w narzędzie dedykowane do mailingu i wysyłasz.

Wstawianie tego w skrypt jest bez sensu skoro praktycznie 99,9% kont shared ma ustawiony limit wysyłki mailingu na 1000 maili a czasem nawet mniej :tancze:

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie - poproszę o dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl

edit. OK już chyba widzę - problemem jest recaptcha i podejrzewam że podobnie jak to miało miejsce w Omni powodem jest przyblokowany socket... więc chyba musisz zwrócić się do swojego hostingodawcy z prośbą o odblokowanie funkcji $fs = @fsockopen($host, $port, $errno, $errstr, 10) gdzie hostem jest api-verify.recaptcha.net

Wielkie dzięki za błyskawiczne rozwiązanie problemu. Póki co wyłączyłem tokeny żeby nie było problemów z dodawaniem stron i jednocześnie wysłałem maila do firmy hostingowej, zobaczymy co ciekawego powiedzą.

Jeszcze raz podziękowania za pomoc, choćby tylko z tego względu warto było nabyć SEOKatalog ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby w SEOKatalogu można publikować także artykuły, lub chociaż jakiś mały moduł publikacji aktualności dla admina :tancze:

Popieram!

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności