Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

dane wysłałem już :P

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich poprawkach prawdopodobnie, albo coś mi się wykrzacza :)

Przy zmianie przez użytkownika niezalogowanego typu wpisu na premium: czyli po wejściu np z podstrony szczegółów wpisu, przez link "wyróżnij wpis" na podstronę "https://adres.pl/?action=premium&id=" i wpisaniu prawidłowego kodu, a następnie kliknięciu "wyślij" otrzymujemy komunikat:

Fatal error: Call to undefined function count_relation() in /home/user/ftp/ot2.pl/includes/forms.php on line 475

ale typ wpisu zmienia się prawidłowo.

Katalog ze stopki oczywiście.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda po aktualizacji pliku forms.php, z powrotem wgrałem oryginalny i jest ok.

To ciekawe... błąd można naprawić tym > https://www.seokatalogi.pl/pytania-i-odpowiedzi/#B8 ale czemu pojawia się to u Ciebie po wgraniu forms.php to dla mnie zagadka...

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was również wpisy pingowane gorzej się indeksują?

Indeksować się indeksują, ale po wpisie pingowanym mam problem zmusić bota do ponownych odwiedzin wpisu, mam wrażenie jakby je omijał.

A ja mam wrażenie, że g-bot omija pingowane wpisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem, wysyłasz ping na konkretną podstronę, a bota jak nie było, tak nie ma? Pinguję sobie wpisy z tej bramki, boty skaczą, ale fakt, że nie zawsze indeksują po wysłanym zapytaniu. Przeprowadzałem taki mały test dla sprawdzenia pingowania, bo też mnie to nurtowało. Chciałem pingiem zaindeksować mój wpis na preclu, ale nie dałem rady. Mało tego, rzuciłem linkiem na forum, treść wszystkich postów weszła dawno w indeks, mój link był external, a po kilku dniach dalej nic. Wrzuciłem w sumie 3 linki do arta i w końcu wszedł. Mam wrażenie jakby czasami ping działał ujemnie na proces indeksacji, czyli podobnie jak Ty, ale to już rozmowa nie w tym temacie.

Mam problem, ponieważ muszę umieścić pole dodaj stronę w części topu. Niestety nie wiem gdzie włożyć ręce i jak zakodować pole z obrazem, odsyłające do formularza w headerze. Gdyby ktoś był w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzięczny.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ muszę umieścić pole dodaj stronę w części topu. Niestety nie wiem gdzie włożyć ręce i jak zakodować pole z obrazem, odsyłające do formularza w headerze. Gdyby ktoś był w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzięczny.

Tak jak w https://www.biurofirm.pl/ wstawiasz:

		 <form method="post" action="?action=add"><span id="dodaj_adres1">Podaj adres:</span>
		<input type="hidden" name="global_add" value="1" />
		<input type="text" name="site" size="28" value="https://" />
	   <span id="dodaj_adres2"><input type="submit" value="Dodaj" name="new_site" class="button" /></span>
	 </form>

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o link/przycisk "Dodaj stronę" ? PA -> Konfiguracja -> Ustawienia główne -> formularz dodawania strony na podstronie

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności