Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką sugestię. Proponuję, aby w wersji 1.4 znalazła się opcja, która przed dodaniem poinformuje użytkownika, że jego strona ma zbyt niski PR (jeśli admin katalogu ustali, że są strony przyjmowane od konkretnego PR) i że będzie musiał wykupić płatny wpis (takie okienko mogłoby być "twoja strona ma zbyt niski PR i będziesz musiał wykupić wpis - czy chcesz kontynuować?"). Myślę, że znacznie to ułatwi katalogowanie, ponieważ nie jednokrotnie miałem już taki problem, że wypełniłem wszystkie pola, kliknąłem "wyślij", a tu info "Twoja strona ma zbyt niski PR". ;)

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del cytat

A ja myślę, że ogólnie walidacja danych via java script bez przeładowywania strony to rzecz, którą można zaimplementować po całości. Nie jest to trudne, a bardzo użyteczne.

Edytowane przez gostek_
Regulamin! Nie cytujemy bez potrzeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ogólnie walidacja danych via java script bez przeładowywania strony to rzecz, którą można zaimplementować po całości. Nie jest to trudne, a bardzo użyteczne.

Ale niepotrzebne bo po stronie phpa i tak musi być validacja i tak ;)

virus4 -> dorobi się dodatkową informację do listy preferencji grup wpisów

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale, używasz i tak jQuery, bibliotekę z walidacją, która zajmuje kilkanaście kb, oraz class="required" do inputów dodać to przecież nie problem ;) Jasne, że można zrobić to w swoim zakresie ale jestem pewien, że wielu użytkowników [a już na pewno katalogujący] byłoby zadowolonych. Ale nie namawiam, to oczywiście tylko "bajer", który zresztą można samemu ze swojej strony wdrożyć :-)

Edytowane przez krypod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nastąpiła konwersja jednego mojego katalogu zawierającego 85 tys wpisow i ok 10 tys kategorii... niedługo podam jak to wygląda od strony seoka już działającego ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak pozbyć się brzydkich cudzysłowów z adresu strony?

Dajmy na to - dodaje ktoś tytuł w następującej formie: Pracownia Krawiecka "Szewczyk"

Link końcowy wychodzi w postaci:

nazwakatalogu.pl/kategoria/pracownia,krawiecka,andquoteszewczykandquote,s,12

Nie wygląda to "apetycznie" :)

Czy jest możliwość pominięcia tego brzydkiego andquote w adresie i osiągnięcia linku wynikowego w postaci:

nazwakatalogu.pl/kategoria/pracownia,krawiecka,szewczyk,s,12

Pozdrawiam,

Cxz

była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem niedawno to poprawiałem - odezwij się na kontakt@seokatalogi.pl - podeślę popraweczkę (domyślnie będzie już w 1.4)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem błąd kwalifikujący się 'do poprawki'.

Przy dodawaniu nowego wpisu jak da się w tagach:

tag1, tag2, tag3,

(czyli po ostatnim tagu jest niepotrzebny przecinek)

To wtedy w szczegółach wpisu jest taka sytuacja

tag1, , tag2, tag3

... a Google traktuje to jako 'błąd indeksowania', w URLu jest nazwadomeny.pl/t,/ a w szczegółach '404 (Nie znaleziono)'.

Sytuacja stwierdzona w aktualnych seok.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy było to już zgłaszane, ale przy próbie zalogowania na istniejące konto jest komunikat "Twoje konto zostało zablokowane".

Chyba na NIEistniejące...

Hmm to już poprawiałem dawno temu... odezwij się na kontakt@seokatalogi.pl - podeślę poprawkę.

Co do tagów już poprawione.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na NIEistniejące...

Właśnie, że zablokowane. A miałem wgrywaną wersję seok z drugiej połowy czerwca...

W 3 na 4 losowych seo'kach jakie sprawdziłem (z tych najpopularniejszych) jest identycznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności