Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

URL strony jest pusty lub zbyt krótki lub brak członu "https://"

Strona nie została dodana.

dlaczego pojawia się czasem taki komunikat?

Link zwrotny obowiązkowy ?

No to wklejasz bezpośrednio w sidebar.php :D - tak jak w WP

Załóżmy że chcę dać opcję zmiany sloganu katalogu bądź rodzaju slidera, co wtedy :D?

Tak jak napisałem wcześniej - bezpośrednio w plikach templatki wstawiasz slogan lub slider :D

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się już ktoś z problemem przeliczania tagów? Mam w katalogu 3 strony z danym słowem kluczowym. A w chmurze tagów podaje, że jest tylko 1.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wklejasz bezpośrednio w sidebar.php :( - tak jak w WP

Załóżmy że chcę dać opcję zmiany sloganu katalogu bądź rodzaju slidera, co wtedy :)?

Tak jak napisałem wcześniej - bezpośrednio w plikach templatki wstawiasz slogan lub slider :)

W WP ma to miejsce tak, iż tworzę sobie podstronę konfigurowalną dla PA i tam mogę wszystkie swoje rzeczy wrzucić jakie klient ma konfigurować w PHP. Jeśli dobrze zrozumiałem chodzi tutaj by klient edytował na własną rękę templatkę z zakładki "Edytor"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WP ma to miejsce tak, iż tworzę sobie podstronę konfigurowalną dla PA i tam mogę wszystkie swoje rzeczy wrzucić jakie klient ma konfigurować w PHP.

Heh teraz rozumiem - nie no takie coś to trzeba by było zbudować metodą wtyczek a wtedy skrypt nie kosztowałby 120zł/licencja tylko minimum 1200 :(

Wszystko co unikalne dla danej templatki umieszczasz w plikach templatki - klient po prostu wrzuca sobie te pliki do templates/ i w PA -> Konfiguracja -> Wygląd przełącza sobie szablon.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie parametr width dla obiektu #wrap chociaż widzę że te paski są też elementem graficznym > https://branza.com.pl/templates/default/images/header.jpg

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zlikwidowaniu białych pasków z pliku header baner przesuwa się w lewo https://branza.com.pl

Więc zatem co zmienić w css dokładnie w #wrap?

Aktualnie wygląda on tak:

#wrap {

width:820px;

background:#ffffff url('content.jpg') repeat-y;

margin:0 auto;

text-align:left;

overflow:hidden

EDIT:

Ok udało się poprawione :)

Edytowane przez Pey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności