Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ponieważ każdy dodany wpis jest kilkukrotnie wyświetlany w PA jako do moderacji, na pewno jest to błąd, ale co z tym zrobić ?

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ponieważ każdy dodany wpis jest kilkukrotnie wyświetlany w PA jako do moderacji, na pewno jest to błąd, ale co z tym zrobić ?

Token włączony ? Zabrały się za nas dodawarki... ale w 1.4 wytoczymy odpowiednie działa :)

Prosze wprowadzic nowe haslo do pliku konfiguracyjnego strony aby mogla sie

polaczyc do bazy danych.

Do którego pliku mam wprowadzić nowe hasło bazy danych, bo zmieniłem stare i nie chce mi się połaczyć z bazą i katalog mi nie działa.

config.php

Lista życzeń do 1.4 już zamknięta bo bez sensu powoli się robi to ciągłe przedłużanie.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną sugestię, chyba stosunkowo łatwą do wdrożenia - możliwość wysłania e-maila do dodającego wpis z prośbą o poprawkę (bądź przesłanie na e-mail w przypadku, gdy dodał jako niezalogowany) np. opisu. Oczywiście warto było by wysłanie e-maila z wcześniej przygotowanych szablonów. Oczywiście wysłanie meila powodowało by przeniesienie wpisu 'na później'. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale mam wielką prośbę.

Ja zawsze dodaje tylko unikalne teksty do katalogów. Dodaję się do każdego seokata jaki tylko znajdę. Pech , że raz na jakiś czas trafiam na jakieś dziecko neo, które kwalifikuje w swoim małym mózgu moją stronę jako stronę nie wartościową. Chodzi o to żeby mail z potwierdzeniem usunięcia strony zawierał treść wpisu. Mam gdzieś katalog, który mnie usuwa, ale szkoda mi wpisu, który zawsze jest unikalny.

Edytowane przez zet76

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną sugestię, chyba stosunkowo łatwą do wdrożenia - możliwość wysłania e-maila do dodającego wpis z prośbą o poprawkę (bądź przesłanie na e-mail w przypadku, gdy dodał jako niezalogowany) np. opisu. Oczywiście warto było by wysłanie e-maila z wcześniej przygotowanych szablonów. Oczywiście wysłanie meila powodowało by przeniesienie wpisu 'na później'. :(

Dawno temu już to zgłosiłem i z tego co pamiętam zostało przyjęte do wersji 1.4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del cytat

Nie mam nic takiego zapisanego. Zapominacie o tym jak działa system - edycja wpisu przez użytkownika możliwa jest tylko gdy dodał wpis jako zalogowany tak więc z opcji "poprawki" wpisu skorzystałoby około 10% dodających - szkoda czasu na programowanie tego skoro można odrzucić z informacją dlaczego i dodać jeszcze raz porządnie.

Co do dołączania opisu do maila - to jak najbardziej warto zrobić.

Edytowane przez gostek_
Regulamin! Nie cytujemy bez potrzeby

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz przecież powód odrzucenia...

Kombinujecie strasznie... :)

Skupcie się na tym co faktycznie byłoby rewolucyjne w prowadzeniu katalogu :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności