Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem changelog > https://www.seokatalogi.pl/historia-wersji/ żeby było już jasne na czym stoimy. Prace są już bardzo bliskie ukończeniu i wrzesień jest już 100% pewny.

Jeśli w changelog-u brakuje modyfikacji które proponowaliście a uważacie za "ważne" proszę pisać - ostatni moment na ich wdrożenie w wersji 1.4.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam w 1.4 miało być jeszcze usunięcie ograniczenia ilości znaków w opisach kategorii i podkategorii (jakby można wstawić tam link lub coś pogrubić to byłoby super) i miała być możliwość dodania firmy nie posiadającej strony www.

I jeszcze jedno pytanie - wiem, to miało być w dalszej wersji niż 1.4, ale chciałbym wiedzieć kiedy (o ile jeszcze to jest w planie):

Kiedy powstanie funkcja serwisu ogłoszeniowego na tym skrypcie?

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam w 1.4 miało być jeszcze usunięcie ograniczenia ilości znaków w opisach kategorii i podkategorii (jakby można wstawić tam link lub coś pogrubić to byłoby super)

To jest zrobione.

i miała być możliwość dodania firmy nie posiadającej strony www.

A tutaj nie wiem kto te plotki ciągle rozpowszechnia - to nie jest modyfikacja tylko całkowita zmiana silnika więc odpada :)

Kiedy powstanie funkcja serwisu ogłoszeniowego na tym skrypcie?

Jak wyżej :D

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Toomek @ 30.08.10 - 13:39) *

i miała być możliwość dodania firmy nie posiadającej strony www.

A tutaj nie wiem kto te plotki ciągle rozpowszechnia - to nie jest modyfikacja tylko całkowita zmiana silnika więc odpada smile.gif

No faktycznie to nie miało być w 1.4, ale później - pisałeś (27.10.09):

Pomysł wcale nie głupi ale do 1.4 się jeszcze nie zmieści. W każdym bądź razie zapisuję jakoś na środek listy.

Ale drążąc temat - czy zamiast całkowitej zmiany silnika nie dało by rady umożliwić wielokrotnego dodania jednej strony do katalogu (wpisywało by się wtedy adres strony z katalogiem w polu dotyczącym adresu dodawanej strony)? Była by to prowizorka, ale cel byłby osiągnięty...

Moderowany katalog stron ogrodniczych - Zapraszam do wpisów branżowych stron (na moderację trzeba się sporo naczekać ale warto)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, szkoda, że odłożyłeś to:

Box formularza kontaktowego do właściciela danego wpisu

Wg mnie bardzo przydatna funkcja...

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - to mam zapisane na kolejną aktualiazcję. "Własny" to znaczy że wpisujesz bezpośredni adres z którego miniaturki mają być pobierane.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że prace dobrze idą...

a to ja mam taki pewien pomysł, tylko nie wiem czy to wykonalne :)

chodzi mi wpisy firm bez podawania stron... byłby do tego osobny formularz, firma by wypełniała dane (bez adresu www bo przecież nie ma), a do seokata by to trafiało jako normalny wpis z tym, że adres strony byłby zastąpiony adresem wpisu który został właśnie dodany (anchor takiego wpisu byłby nieaktywny)

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby szansa, aby do wersji 1.31 wprowadzić poprawkę pobierającą miniaturki z shrinktheweb.com, bo pageglimpse.com chyba całkowicie padło.

Nasze katalogi wyglądają teraz koszmarnie.......

MaszTu.pl nowoczesny katalog stron PR4,

Seokatalog.pro katalog profesjonalny,

Kasa dla tych co ją potrzebują,

odkupię katalogi i inne portale, napisz do mnie: ckm@plusnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności