Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w ciągu 2 dni nie naprawia tej usterki - tak roześlę poprawkę.

edit. Chyba naprawili - zabierać się za moderację! :)

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś nie tak robię, ale w 3 nowych katach co zaprezentował virus ma to samo - nie zlicza PR, wszystkie strony dostają 0. (w boxie statystyk). Kombinowałem z curlami file getami itp, ale nic nie zmienia. Co źle robię? Czy jakaś ostatnia łatka tego dotyczyłą (bo mam ze 3 update w plecy ;P)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś nie tak robię, ale w 3 nowych katach co zaprezentował virus ma to samo - nie zlicza PR, wszystkie strony dostają 0. (w boxie statystyk). Kombinowałem z curlami file getami itp, ale nic nie zmienia. Co źle robię? Czy jakaś ostatnia łatka tego dotyczyłą (bo mam ze 3 update w plecy ;P)

Zlicza zlicza tylko po jakimś czasie :P - PA -> Optymalizacja -> Przelicz relacje jeśli chcesz zliczyć ręcznie lub poczekaj aż ktoś doda nowy wpis to zliczy to co pobrało wcześniej :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paq odnośnie linuxpl.com mam od roku na nim cały czas i nic się nie dzieje, z resztą sam możesz sprawdzić link w stopce.

BTW. jak admin nie odpisuje to wal na gg do admina Piotra spokojnie pomoże tobie :P

Powodzonka :)

Polskie wsparcie serwerowe i komputerowe - Outsourcing IT, instalacje smarthome i sieci komputerowe. Poznaj nasz Blog z nowinkami IT oraz najlepsze darmowe oprogramowanie RustDesk do zdalnego dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generale chciałem zainstalować seoka na serwerze 1and1 i domenie podpiętej pod ich konto. Przy próbie instalacji pokazuje się komunikat:

Site error: the file /homepages/20/d339101307/htdocs/seo/install/install.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the site administrator.

Wywnioskowałem :), że chodzi o bibliotekę IonCube...stosując informację podane w zakładce FAQ zainstalowałem AppServ, umieściłem pliki, zmieniłem php.ini, a komunikat nadal się pojawia.

Co mogę jeszcze źle robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj za wiele nie pomogę bo na konfiguracji serwerów zupełnie się nie znam :)

Tu jest obszerna instrukcja > https://www.ioncube.com/loader_installation.php - może okaże się w czymś pomocna...

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar_Dal, a próbowałeś pisać do supportu z prośbą o włączenie? z reguły pomaga.

Ja ostatnio już miałem dzwonić, a znalazłem w PA funkcję włączania. :)

Zadzwoniłem do nich. Odebrała Pani, która średnio mówiła po polsku ;) ale...

Przekazała, że jest możliwość instalacji biblioteki dla mojego konta, muszę zgłosić jedynie chęć do "teknikow" i oni załatwią sprawę.

Zgłosiłem przed 9, teraz czekam. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w changelog-u brakuje modyfikacji które proponowaliście a uważacie za "ważne" proszę pisać - ostatni moment na ich wdrożenie w wersji 1.4.

Skoro tak, to zgłaszam jeszcze "buraczka". Miałem ostatnio mały najazd śmieciarzy i stanowczo skorzystałem z blokowania fraz. W pewnym momencie blokowanie się "zapycha". Jest jakieś ograniczenie co do ilości znaków (ilości fraz)? Jeśli tak, czy limity można zwiększyć (usunąć)? Nie szalałem zbytnio, więc limit jest ustawiony chyba na dosyć niskim poziomie.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak blokowanie się "zapycha" ? Proszę o więcej szczegółów - jaką stronę dodajesz, jaki opis dodajesz, gdzie i dane do PA na kontakt@seokatalogi.pl

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak blokowanie się "zapycha" ? Proszę o więcej szczegółów - jaką stronę dodajesz, jaki opis dodajesz, gdzie i dane do PA na kontakt@seokatalogi.pl

Fakt - może nieprecyzyjnie napisałem :) Przy dodawaniu fraz w PA (blokowanie) skrypt w pewnym momencie przestaje przyjmować nowe. Zatrzymuje się na pewnej ilości fraz (znaków). Po wpisaniu nowej i akcepcie wyświetla stosowny komunikat (że została dodana), ale fizycznie jej nie przyjmuje.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności