Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Po zalogowaniu się do PA pojawia mi się taki komunikat

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/st4siu2/domains/firmyblisko.pl/public_html/languages/polish.php:1) in /home/st4siu2/domains/firmyblisko.pl/public_html/includes/login.php on line 12

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/st4siu2/domains/firmyblisko.pl/public_html/languages/polish.php:1) in /home/st4siu2/domains/firmyblisko.pl/public_html/includes/login.php on line 13

Cokolwiek próbuję zrobić wylogowuje mnie

Edytowane przez st4siu
logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd. W pliku global_add.php w linijce <form method="post" action="?action=add"> powinno być <form method="post" action="<?=$GLOBALS['url_dir']?>?action=add"> (jeśli ta zmienna odpowiada za URL domeny) , gdyż w przypadku katalogu, którego formularz dodawania stron jest pod linkiem: www.katalogstron.com/dodaj,strone/ wykonuje się błędne wysłanie formularza jako www.katalogstron.com/dodaj,strone/?action=add . Nie wykluczam, że w innych formularzach może się pojawić ten sam problem. Najlepiej zawsze definiować gdzie są wysyłane dane do formularzy.

Edytowane przez S3ntin3l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<?
// ---------------------------------------------------------------------------- // 
// skrypt: SEOKatalog
// wersja: 1.0 
// demo skryptu: [url="https://www.demo.seokatalogi.pl"]https://www.demo.seokatalogi.pl[/url] login: demo /haslo: demo
// copryright: Mariusz Wysokinski kontakt@seokatalogi.pl
// strona domowa skryptu: [url="https://www.seokatalogi.pl"]https://www.seokatalogi.pl[/url]
// forum: [url="https://www.forum.seokatalogi.pl"]https://www.forum.seokatalogi.pl[/url]
// ---------------------------------------------------------------------------- // 

$GLOBALS['lang'] = array(
'0' => 'utf-8',
'1' => 'Regulamin',
'2' => 'Jak dodać wpis?',
'3' => 'Najnowsze',
'4' => 'Popularne',
'5' => 'Najlepsze',
'6' => 'Przyjaciele',

wydaje mi się iż jest wszystko wporządku

logo.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z odwiedzających/dodających zgłosił mi problem z linkiem gdy wybiera link zwrotny a mianowicie skrypt generuje taki link-nawet jak jest zapisane ze na końcu adresu ma być \

a i przy okazji ujawnił mi się mały błąd w PA, gdy dokonuje zmian w zakładce "Adresy URL" i chcę zapisać, zapisuje zmiany ale wywala białą stronę i taki błąd

Fatal error: Cannot redeclare pretty_url() in /home/andrzej2/domains/silgo.pl/public_html/includes/url.php on line 0

plik mam zakodowany więc nic nie ruszałem

btw. na kiedy się 1.4 zapowiada bo o instalce było już jakiś czas temu...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dwie osoby zgłosiły taki problem:

Pierwsza osoba

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: missing terminating ] for character class at offset 16 in /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/function.php on line 353

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/function.php:353) in /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/forms.php on line 437

Druga osoba

Mam taki sam błąd. Jednak za pierwszą próbą było wszystko ok - podałem pierwszy kod - wyświetliło, że nie prawidłowy. Gdy wpisałem drugi i spróbowałem ponownie - wywaliło błędy.

KOD

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: missing terminating ] for character class at offset 16 in /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/function.php on line 353

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/function.php:353) in /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/forms.php on line 196

Co zrobić żeby wyeliminować te błędy?

Edytowane przez rubis

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z odwiedzających/dodających zgłosił mi problem z linkiem gdy wybiera link zwrotny a mianowicie skrypt generuje taki link-nawet jak jest zapisane ze na końcu adresu ma być \

Wszystkie adresy przechodzą przez validację która usuwa / na końcu. Plik htaccess dopisz po RewriteEngine On:

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(.*)/$

RewriteRule . / [L,R=301]

a i przy okazji ujawnił mi się mały błąd w PA, gdy dokonuje zmian w zakładce "Adresy URL" i chcę zapisać, zapisuje zmiany ale wywala białą stronę i taki błąd
Fatal error: Cannot redeclare pretty_url() in /home/andrzej2/domains/silgo.pl/public_html/includes/url.php on line 0

plik mam zakodowany więc nic nie ruszałem

Tu już proszę dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl

btw. na kiedy się 1.4 zapowiada bo o instalce było już jakiś czas temu...

W weekend mnie nie ma więc znów się o parę dni prace opóźnią ale mam nadzieje że wrzesień wciąż aktualny B)

A u mnie dwie osoby zgłosiły taki problem:

Pierwsza osoba

Warning: preg_match() [function.preg-match]: Compilation failed: missing terminating ] for character class at offset 16 in /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/function.php on line 353

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/function.php:353) in /home/teraz/domains/teraz-seokatalog.pl/public_html/includes/forms.php on line 437

Pierwszy raz widzę taki błąd - proszę dane do PA i FTPa i dokładną informację w którym miejscu i kiedy ten błąd się pojawia.

EDIT. Ok - błąd dotyczy systemu filtrującego - PA -> zakładka Blokowane -> masz jakiś adres/nazwę ze znakiem specjalnym ?

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to były zgłaszane strony z polskimi znakami w domenie. Nie dotyczyło chyba to tych przypadków (akurat teraz nie mogę na 100% sprawdzić bo dyski na serwerze padły i jest mała przerwa B) ).

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskimi znakami nie powinno być problemu - chodzi o znaki specjalne jak *, [, ] ?

Jak Ci serv ruszy to proszę o dane do PA i FTPa na kontakt@seokatalogi.pl

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane poszły. Dodam tylko, że działo się to przy dodawaniu wpisów przy darmowych kodach. Być może w innych sytuacjach też tak było ale nikt nie zgłaszał problemów.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja mam taki problem że jak dodaje nowe kategorie w PA to mi ich nie zlicza, jak jest ich więcej nie ma tego odnośnika po prawej że "następna strona". Na liście kategorii w PA tylko w jednej pokazuje mi podkategorie reszta jest "0". Nie wiem co jest bo w kodzie nie mieszałem :)

Skuteczny Katalog stron | Niezwykły katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorie nie są stronicowane w PA

Co do reszty poproszę dokładne szczegóły problemu (wraz z danymi do PA i FTPa) na kontakt@seokatalogi.pl bo nie rozumiem :)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności