Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Kategorie nie są stronicowane w PA

Co do reszty poproszę dokładne szczegóły problemu (wraz z danymi do PA i FTPa) na kontakt@seokatalogi.pl bo nie rozumiem :)

ale podkategorie są stronicowane i tego właśnie nie ma.

nie zlicz ich równiez w tym miejscu co na zdjęciu:

https://zapodaj.net/e08fc833f2d9.png.html

wszystkie kategorie mają utworzone podkategorie a pokazuje tylko w turystyka

Skuteczny Katalog stron | Niezwykły katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem wyżej - proszę dane do FTPa i PA na kontakt@seokatalogi.pl bo takiego błędu jeszcze nie widziałem.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak zmodyfikować css aby uzyskać prawy panel w seokatalogu, jak na obrazku? prawy-panel.gif

Jakie jeszcze pliki należy utworzyć, aby można było coś w tym prawym panelu zamieszczać? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Krzysiek

MaszTu.pl nowoczesny katalog stron PR4,

Seokatalog.pro katalog profesjonalny,

Kasa dla tych co ją potrzebują,

odkupię katalogi i inne portale, napisz do mnie: ckm@plusnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać coś już o wersji 1.4 seokatalogu?

ew. może ktoś podpowiedzieć jak dodać mapkę google do wpisu.

trochę zielone pytanie ale może jest możliwość dodania wpisu bez adresu strony do katalogu?

Jeżeli znasz z góry adres, to wystarczy odszukać go na mapach google i użyć odnośnika "Link" w prawym górnym rogu mapy, następnie wstawić wygenerowany kod do opisu, ewentualnie dodać jakieś pole, w którym wkleisz wygenerowany tag iframe. Ale chyba nie o taką automatyzację chodzi.

Drugi sposób jest taki, że dla wpisów, w których podano adres (musisz dodać niestandardowe pola typu miejscowość i województwo), możesz wyświetlić mapkę przy pomocy API javascriptowego albo PHP (polecam jednak JS). Musisz użyć w tym celu odpowiedniego API:

https://code.google.com/intl/pl/apis/maps/d....html#Geocoding

https://code.google.com/intl/pl/apis/maps/d...t/tutorial.html

Skrypt JS powinien działać mniej więcej następująco:

1. Zamiana adresu podanego słownie na współrzędne (do tego służy Geocoding API).

2. Wyświetlenie mapy wycentrowanej w tak znalezionym punkcie.

Reszta to kosmetyka, typu obszar obejmowany przez mapkę itd.

Profesjonalne moduły dla Prestashop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na jednej licencji można założyć jeden właściwy katalog oraz jeden na subdomenie wyłącznie do testowania tworzonych przez siebie skinów, czy wymaga to już drugiej licencji?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ckm

w pliku style.css :

#sidebar {

float:left;

margin:0;

padding:0;

width:200px;

}

float:left; zmienić na float:right;

Może wyraziłem się mało precyzyjnie. Mnie chodzi o utworzenie drugiego panelu po prawej stronie, a nie zamianie lewego na prawy. Czyli moje pytanie jest następujące: jak go stworzyć w css i jaki plik utworzyć aby był "podpięty" pod ten dodatkowy prawy panel, aby można było w nim umieścić treść np. reklamy Google.

MaszTu.pl nowoczesny katalog stron PR4,

Seokatalog.pro katalog profesjonalny,

Kasa dla tych co ją potrzebują,

odkupię katalogi i inne portale, napisz do mnie: ckm@plusnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie katalogu https://www.seokatalogi.pl/historia-wersji/ w wersji 1.4 figuruje informacja: Mapka województw Polski z możliwością łatwego włączenia w Panelu Administracyjnym [ZROBIONE]

Stawiając nowy katalog nie wiem jak konfigurować wpisy aby podpiąć pod mapkę (o ile taka opcja będzie dostępna)

Tym bardziej iż "Planowany czas ukończenia prac: 09.2010" więc jeśli wszystko planowo idzie zaraz będzie aktualizacja skryptu.

I powtórzę pytanie czy jest możliwość użycia seokatalogu jako bazy firm również bez strony internetowej?

Edytowane przez Lukasz_eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na jednej licencji można założyć jeden właściwy katalog oraz jeden na subdomenie wyłącznie do testowania tworzonych przez siebie skinów, czy wymaga to już drugiej licencji?

1 katalog = 1 licencja

Stawiając nowy katalog nie wiem jak konfigurować wpisy aby podpiąć pod mapkę (o ile taka opcja będzie dostępna)

Dodatkowe pole formularza - województwo np. jako lista rozwijana select.

I powtórzę pytanie czy jest możliwość użycia seokatalogu jako bazy firm również bez strony internetowej?

Nie - SEOKatalog jest skryptem do tworzenia złożonych katalogów stron.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na jednej licencji można założyć jeden właściwy katalog oraz jeden na subdomenie wyłącznie do testowania tworzonych przez siebie skinów, czy wymaga to już drugiej licencji?

Polecam użycie skryptu na localhost, w PA masz wygenerowany klucz i ta metoda, przy pracy nad skórką jest zdecydowanie najlepsza, gdyż wszystko sobie na dysku edytujesz. Ja używam (i polecam) darmowy webserv, nadaje się do tego idealnie.

Uważaj tylko aby pliki seokatalogu nie tkwiły np. w Program Files, bo miałem z tym problemy (ze spacjami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na jednej licencji można założyć jeden właściwy katalog oraz jeden na subdomenie wyłącznie do testowania tworzonych przez siebie skinów, czy wymaga to już drugiej licencji?

Polecam użycie skryptu na localhost, w PA masz wygenerowany klucz i ta metoda, przy pracy nad skórką jest zdecydowanie najlepsza, gdyż wszystko sobie na dysku edytujesz. Ja używam (i polecam) darmowy webserv, nadaje się do tego idealnie.

Uważaj tylko aby pliki seokatalogu nie tkwiły np. w Program Files, bo miałem z tym problemy (ze spacjami)

Tak też chyba zrobię, dzięki za poradę :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zauważyłem w jednym z moich katalogów, ze jak ktoś doda link do opisu to kiedy zaakceptuje go to w szczegółach później jak klikamy w ten link to przekierowuje na stronę główną mojego katalogu a nie na stronę której link dotyczzy, czym to moze być spowodowane?

Skuteczny Katalog stron | Niezwykły katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności