Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

PA -> Konfiguracja -> Powiadomienia E-Mail :)

O dzięki ;) Powinno to być w bardziej intuicyjnym miejscu, w życiu szukając tego tam bym nie zajrzał :P

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy platnosci.pl mają usługę płatności za kody jednorazowe importowane do serwisu - jeśli tak to procedura jest taka sama jak w DotPay ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niepoprawnie wyświetla mi IP oraz BL w katalogu - mimo, iż takowe istnieją, nie wypisuje ich liczby. Wcześniej BL były pokazywane dobrze, zaktualizowałem statsy i zniknęły...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest jakiś problem z https://siteexplorer.search.yahoo.com/maintenance tak że może dlatego :)

A właśnie kiedy pojawi się nowa wersja SEO katalogu ??

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy korzystali ze slidera EasySlider 1.7 i wywalało im podczas ładowania strony bałagan z tymi wpisami (dopóki nie wczytał się skrypt wyświetlało obrazki jeden pod drugim) mam pewną wskazówkę, która nieco poprawi ta sytuację. Należy dodać w css dla klasy #slider wpisy: overflow-x: hidden; overflow-y: hidden; lub po prostu overflow: hidden; Musi byc też określona wysokość slidera!

Edytowane przez alleweb
baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale, czy jest możliwość "rozbicia" kategorii na stronie głównej:

3 kategorie, pomiędzy nimi np tekst, kolejne 3 kategorie itp?

Taka przekładanka.

Jeśli znasz się na PHPie to da radę; z poziomu PA nie ma szans.

Coś niepoprawnie wyświetla mi IP oraz BL w katalogu - mimo, iż takowe istnieją, nie wypisuje ich liczby. Wcześniej BL były pokazywane dobrze, zaktualizowałem statsy i zniknęły...

Może banik na IP serwera ? PA -> Konfiguracja -> włączony curl ?

A właśnie kiedy pojawi się nowa wersja SEO katalogu ??

W tym tygodniu mam nadzieję skończyć.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest jakiś problem z https://siteexplorer.search.yahoo.com/maintenance tak że może dlatego :)

A właśnie kiedy pojawi się nowa wersja SEO katalogu ??

Tak, o to chodziło, BL już wyświetla poprawnie :)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy chętnie poświecę trochę czasu na teściki bo poprawek jest sporo z tego co czytałem :)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komuś się przyda czy nie, ale jeśli ktoś chciałby szybko ustawić taką samą ikonkę dla wszystkich kategorii to skrypcik, który tu udostępnie powinien znacznie pomóc. Wystarczy wrzucić go do głównego folderu katalogu i odpalić z odpowiednim parametrem.

<?php
include('config.php');
$connection = @mysql_connect($GLOBALS['dbhost'], $GLOBALS['dbuser'], $GLOBALS['dbpass']) 
or die('Brak połączenia z serwerem MySQL.<br />Błąd: '.mysql_error());  
$db = @mysql_select_db($GLOBALS['dbname'], $connection) 
or die('Nie mogę połączyć się z bazą danych<br />Błąd: '.mysql_error()); 
$wynik=mysql_query("UPDATE ".$GLOBALS['prefix']."categories SET image='icons/".$_GET['ikona']."';");
unlink("icon_fix.php"); 
?>

Kilka uwag:

- uruchamiamy przez wpisanie w przeglądarce https://katalog.pl/nazwa_skryptu.php?ikona=nazwa_ikony.png

- ikona musi znajdować się w katalogu templates/skórka/images/icons

- skrypt po wykonaniu się sam kasuje

- w przykładowym kodzie nazwa pliku to icon_fix.php, jeśli ktoś nada inną to wypada jeszcze zmienić nazwę w ostatniej linijce skryptu.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności