Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad przetestowaniem tego skryptu.
tu się nie ma co zastanawiać tutaj trzeba brać :) Warto kupić jeszcze jak będzie nowa wersja będzie już dość sympatycznie :) niestety ja mam full na koncie :(

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są krzaczki ale tylko w podkategoriach więc wnioskuje że dodawałeś je przez masowe dodawanie, skopiowałeś "skądś" i pewnie w kodowaniu innym niż windows-1250. Podaj dane do PA na kontakt@seokatalogi.pl

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie seokatalogi.pl została udostępniona darmowa wersja skórki do seokatalogu. Wszelkie sugestie oraz poprawki przyjmujemy na PW. Zapraszamy do skorzystania. Ikonki w folderze images/icons do zaimportowania z PA / [pobierz skórkę]

Tworzymy i realizujemy wielkie projekty na bazie najnowszych technologi.

AmbNetMedia. | Blog AmB.

newspress_baner.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta skórka jest z logiem w stopce - niestety prawa autorskie muszą zostać zachowane i na dowód tego właśnie to logo.

Edytowane przez position_nr_1

Tworzymy i realizujemy wielkie projekty na bazie najnowszych technologi.

AmbNetMedia. | Blog AmB.

newspress_baner.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta skórka jest z logiem w stopce - niestety prawa autorskie muszą zostać zachowane i na dowód tego właśnie to logo.

Hmm... A można tak poprosić jaśniej? Niby jedno krótkie zdanie, a nic z niego nie zrozumiałem :huh:

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta skórka jest z logiem w stopce - niestety prawa autorskie muszą zostać zachowane i na dowód tego właśnie to logo.

Hmm... A można tak poprosić jaśniej? Niby jedno krótkie zdanie, a nic z niego nie zrozumiałem :)

Możesz używać skórki nic za to nie płacąc, ale w zamian za pracę włożoną przez autora templatki w stopce został umieszczony link zwrotny którego nie możesz usunąć.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz używać skórki nic za to nie płacąc, ale w zamian za pracę włożoną przez autora templatki w stopce został umieszczony link zwrotny którego nie możesz usunąć.

Ze zrozumieniem zasad linkware nie mam problemów :)

Natomiast niezrozumiałe jest dla mnie w dalszym ciągu stwierdzenie:

ta skórka jest z logiem w stopce - niestety prawa autorskie muszą zostać zachowane i na dowód tego właśnie to logo.

Jak ktoś już publicznie chce walczyć o prawa autorskie (czyje? w jaki sposób?), to powinien wyraźnie napisać o co mu chodzi, a nie bełkotać.

Edytowane przez Styx

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym jest niezrozumiałe? W stopce jest logo, które jest jednocześnie podlinkowane do autora i musi zostać w tej stopce celem niełamania praw autorskich.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Styx" - dla wyjaśnienia normalnym językiem żeby było zrozumiale dla wszystkich - Skóra darmowa lecz z logiem w stopce ( za włożoną pracę w jego stworzenie ). Już niebawem kilka kolejnych darmowych skórek, być może jedna będzie bez logo. Jeśli potrzebuje ktoś skórkę do logowania i rejestracji zapraszamy do pobrania jej stąd.

Tworzymy i realizujemy wielkie projekty na bazie najnowszych technologi.

AmbNetMedia. | Blog AmB.

newspress_baner.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Styx" - dla wyjaśnienia normalnym językiem żeby było zrozumiale dla wszystkich - Skóra darmowa lecz z logiem w stopce ( za włożoną pracę w jego stworzenie ). Już niebawem kilka kolejnych darmowych skórek, być może jedna będzie bez logo.

Hmm - bez urazy, ale dalej jest niezrozumiale.

"Skórka linkware, 1 link w stopce" - to jest zrozumiale - myślę, że dla wszystkich.

I nikt nie zadaje dodatkowych pytań, nikt nie musi ściągać pliku i grzebać w kodzie, żeby dojść co autor posta miał na myśli.

Coś, co jest darmowe - jest za darmo (z zachowaniem autorstwa), coś, co jest za coś (w tym przypadku link) - nie jest już z założenia darmowe.

ta skórka jest z logiem w stopce - niestety prawa autorskie muszą zostać zachowane i na dowód tego właśnie to logo.

Czyje prawa "niestety" (sic!) muszą zostać zachowane poprzez umieszczone Twojego logo? Generała? Fotografa? Nie sądzę.

Twoje - jako autora skórki? OK - czyli usuwam link, zostawiam logo "na dowód tego" i wszystko gra? :)

Dlatego sugerowałem, żebyś wyjaśnił o co chodziło w Twoim pierwszym poście.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kogoś interesuje: skończyłem wczoraj wersje 1.4 beta :(

Na początku przyszłego tygodnia aktualizacja trafi do pierwszych testerów.

Więcej informacji na oficjalnym blogu projektu > https://www.seokatalogi.pl/blog/ który z okazji wersji 1.4 postanowiłem założyć.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności