Skocz do zawartości

[startup] SEOKatalog


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam na linuxpl i nie mam problemu stoi tam wiele seokatów i nie ma problemu z tym serwerem póki co / Serwer S68

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinmar tak z ciekawości jaki pakiet masz na linuxpl i ile katów tam trzymasz ? (na jednym koncie)

Dwa osobne konta konta w5gb - po 5 seowców na każdym

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa osobne konta konta w5gb - po 5 seowców na każdym

Zaciekawiła mnie pewna kwestia.

Mianowicie czy moc linków dodanych do pięciu Twoich katalogów (seoki w tym samym planie hostingowym w5g = wspólne IP) będzie taka sama jak moc linków dodana do katalogów gdzie każdy z nich ma inne IP ? I jak wygląda moc linków w katalogach stawianych na subdomenach?

Oczywiście wszystko to z perspektywy dodającego do katalogu :soczek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde konto stoi na innym IP 188.40.106.73 188.40.103.151 a jaka moc dodania hmm powiem tak pewnie 5 linków z każdego kata o tym samym IP będzie mniejsza niż dodanie do 5 innnych katów na innych IP ( zakładamy że moce każdego z katów są takie same ), ale są to strony zapleczowe dobre seowce stoją na innym hostingu i nie maja linków wychodzących. A co do subdomen to moim zdaniem nie różnią się zbytnio od domen ale wiadomo że każdy dba o domenę a o sub już mniej dlatego moje seowce stoją na domenach jak prawie wszystkie strony .

Edytowane przez cinmar

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak możliwe aby we wpisie jaclaw.pl/rozrywka,i,hobby/darmowe,mp3,s,236/ było ok 30 wyświetleń i ok 400 głosów.

Myślałem, że ktoś mógł naklikać specjalnie aby jego strona była wysoko w top10 ale no jak..?

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatem przez proxy. Wyłącz w cholerę te top 10 i po kłopocie.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za rady, powiedzcie może jak zrobić w to miejsce 10 losowych wpisów i w miejscu top 10 kat. 5 losowych kategorii.

Coś pasuje dać na to miejsce bo pusto będzie no i podlinkuje losowe podstrony. Dzięki z góry za porady.

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za rady, powiedzcie może jak zrobić w to miejsce 10 losowych wpisów i w miejscu top 10 kat. 5 losowych kategorii.

Coś pasuje dać na to miejsce bo pusto będzie no i podlinkuje losowe podstrony. Dzięki z góry za porady.

Skontaktuj się z Generałem :)

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności